Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy piros nadrágom és...

Van egy piros nadrágom és nedvesen összefogta a többit. Hogy szedjem ki belőlük?

Figyelt kérdés

A kimosott piros nadrágomat összefogtam a többivel,amikor egy kicsit még nedves volt.Ez volt kb. két hete,és csak most vettem észre hogy az egyik farmeremet meg egy barna nadrágomat összefogta.A farmer rövid,azt nagyon, a barna pedig hosszú,annak a szárát egy picit.Azóta ez volt hordva és mosva is,mégsem ment ki belőle.

Hogyan tudnám kiszedni belőlük?Próbáltam Vanish szappannal,most száradnak,de szerintem nem jött ki,mert még vizesen is látszik.

Tudtok nekem segíteni?


2010. júl. 13. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ecetes ollóval...és sajnos muszáj ezzel a szóviccel élnem...ez már nem fog kijönni, max. halványulni...sajnálom....:( Én új cuccokat, vagy olyanokat amikről sejtem hogy foghat lavórba áztatok először, biztos, ami biztos. Macera, de megéri.

Vagy ott van a "színfogó párna" esetleg, de azt még nem próbáltam.

2010. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja , most olvasom hogy már mosás után...hogyhogy a többit nem fogta össze ? mindegy is. Sajnos ettől még bennük marad....
2010. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
klórmentes folteltávolítót használj, amit színes ruhára is tudsz tenni! egy próbát megér. vagy mintát varrsz a kritikus területre:P
2010. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jaj de kár,úgy sajnálom őket...olyan béna vagyok,ez az én szerencsém...

ha ma később linkelek róluk képet,megnézitek,hogy szerintetek hordhatók-e még?

nincs szivem kidobni őket,ezen kívül semmi bajuk nincs...:(

2010. júl. 13. 16:41
 5/7 A kérdező kommentje:

hát igen a lavór...csak hát olyan macerás!meg lusta is vagyok:)meg is jártam vele.

úgy fogta össze csak ezt a kettőt,hogy egy icipicit még nyirkos volt,de én összehajtottam,és ez a két nadrág került alá-fölé.

esküszöm,máskor inkább hagyom még száradni egy órát,mint hogy megint így járjak.

és ezzel a piros nadrággal nem ez volt az első eset...csak akkor olyat fogott össze,ami itthoni volt,és nem bajlódtam vele.:)

2010. júl. 13. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó esélyed a vanish szappan, szerintem szerezz be egyet, az MINDENT kivisz, tényleg... bár, már lehet, hogy késő, de...:)
2010. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kipróbáltam azzal is, a barnából teljesen kijött,a farmeren pedig halványult,szal szerintem minden mosásnál sikálok egy kicsit rajta,hátha kijön treljesen:)

köszi a válaszokat!

2010. júl. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!