Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy hete kiszúrt fülemből...

Egy hete kiszúrt fülemből mikor vehetem ki a fülbevalót anélkül, hogy összeforrna?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kilövetted minek akarod kiszedni ?? amúgy meg 1 hónapig annak kell benne maradnia amit belelőttek és utána cserélheted ki olyanra amire akarod lehet hogy nagy hülyeséget mondok de tuti jóval több idő kell neki amúgy meg egyén függő mert a bnőmnek 1 éve lövette ki és 3-4 napig nem volt benne fülbevaló és alig bírta visszarakni
2010. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért akartam kivenni, hogy másikat rakjak bele, de még ki sem szedtem teljesen, és már nem bírtam visszarakni:S csak úgy tudtam visszagyömöszölni, hogy megint vérzett kicsit:S azért köszi:)
2010. júl. 13. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd benne az eredetit mindaddig, ameddig teljesen le nem megy a gyulladás. Csak akkor cseréld ki, ha egyátalán nem fáj. Am meg egyénfüggő, hogy mennyi ideig nem forr össze, meg h a füled melyik részén van az ékszer. Nekem volt olyanom, amit hónapok után is simán vissza tudtam rakni.
2010. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!