Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves fiu vagyok és rettenet...

Hasasasa kérdése:

14 éves fiu vagyok és rettenetesen pattanásos az arcom de még a hátamon a mellkasomon és a vállaimon is vannak ezeket a garnieres hülyeségeket meg egyebeket próbáltam de egyenlő a 0-val mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
gyógyszer esetleg?
2010. júl. 9. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A tesóm arca is nagyon patis volt, ő járt sokáig bőrgyógyászhoz, valami nagyon erős gyógyszert írtak fel neki (fogalmam sincs mi a neve), szűrűn kellen mennie vérvételre, kontrollra. De kb.fél év/ 1 év után most szinte teljesen eltűntek a patik.
2010. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Antimonium tartaricum 9CH

Hexakrolophenil


ezek a hegek eltüntetsére jók


magára a pattanásra nem tudok semmit, de gyógyszertárban megmondod h pattanásos bőrre szeretnél valami jó gyógyszert...szerintem a tabletták a leghatásosabbak :)

2010. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha meg csak olyan van amit recepre lehet, akkor elmész a háziorvododhoz és elmondod a panaszod..biztos felír neked valamit
2010. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Zineryt,nem gyógyszer,hanem ilyen oldat,a családorvos felírja receptre:)
2010. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösz:)
2010. júl. 9. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen problémára egyedül a bőrgyógyász a jó, amit boltokban lehet kapni tonik pattanástalanitok stb az azokra jok akiknek időlegesen jönnek elő a pattanások tehát 1* 2*. de ha folytonos a probléma bőrgyógyász kell. bár lehet olyan gyógyszert kapsz amitől eleinte sokkaltöbb lesz az 1-2 hónapban de utánna fokozatosan elmúlik. bár száradni fog tőle a szád stb, de megéri. de van olyan gyogyszer is aminek nincsennek ilyen mellékhatásai.
2010. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor milyen gyógyszer tanácsolsz?
2010. júl. 9. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!