Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki csináltatott már...

Valaki csináltatott már hajtőemelő dauert?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha dúsabb lenne a hajam, mert elég lapos, szerintem a hosszúsága miatt..Tudom, hogy fodrászfüggő, de körülbelül mennyibe kerülhet? Gyosran lenő? Meddig hat? Világosít? Csak a hajtövet dauerolják? Hatásos, vagy nem sok lesz a változás?

Bocsi a sok kérdésért :S


2010. júl. 9. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen cipőbe járok. Hosszú a hajam, de állandóan lelapul, csak úgy ott lóg, így könnyebben bezsírosodik. :(

De eddig mindig sikerült lebeszélnem magam erről.

Félek,hogy borzalmas szénakazal lesz a fejem, mert valakinek ilyen hatást vált ki, valakinek meg ugyan olyan egészséges marad...és nem szeretnék pórul járni.


Annyit tudok,hogy vékonyszálú hajra nem ajánlott, mert széttöredezik!


Volt már ilyesmi kérdés, azt már olvasgattam is, de nem igazán voltak róla tapasztalatok, csak olyanok írtak akik azt mondták,hogy inkább ne,ne,ne...mert hát dauer!


Szóval engem is nagyon érdekelne ez a téma, de nagyon!! (bocsi, hogy nem igazán tudtam segíteni)

Ha valaki tud róla személyes tapasztalatokat, kérem ossza meg velünk!

2010. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet :)
2010. júl. 11. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon vékony szálú, pihepuha babahajam van, szőke, repülős, lelapulós :)

Ha profi fodrász csinálja, és a kétféle papíros technikával (nemtom a hivatalos nevét ennek), akkor nem lesz kazal a hajad, a tövét olyan látványosan megemeli, hogy csuda, és nem lesz benne a csavaró nyoma sem. Nem egy órás munka, szólok előre, rövid hajból sem.

A haj egész hosszára tesznek egyféle papírt, ezt felcsavarják majdnem a tövéig, ezután a tövére másfajta papír, erre a spec. dauervíz (nem a hagyományos), és tovább tekerik. Lemosásnál visszafelé ugyanez spec. folyadékkal

Árat most nem tok, terhesség, szülés miatt kihagytam, nem volt olcsó előtte sem.

Segítettem? :D

2010. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen köszi:D
2010. aug. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!