Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajra, mit vásároljak,...

Ilyen hajra, mit vásároljak, ami nagyon erősen úgy tartja?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, oldalra és kicsit hátra szoktam beállítani a hajam, de nem tudom mit rakjak rá, amitől úgy lent maradna, mivel még nem elég hosszú, ehez a stílushoz, muszály valami kemény hajzselé meg hajlakk rá.

Az a baj, hogy olyam vékony szálú a hajam, így még nehezebb, meg puhább, ehez még kéne vagy fél év mire jó lenne szerintem.


2019. jún. 25. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Be kell tupírozni.
2019. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az mi? Xd meg én úgy akarom, hogy olyan nedves kinézetű maradjon, akkor inkabb valami drága dokgot veszek majd rá mert ezek az rossmann-os cuccok kb semmire nem valók.
2019. jún. 25. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz videót a tupírozásról, mert leírva nem biztos, hogy érthető.
2019. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg kremmania.hu oldalon utána nézhetsz kinek mi vált be mennyira tartósak, erősek a zselék

2019. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aha, köszi. :)

Mellékesen, pontosan ilyen hajzselém volt eddig, erősségben is a 9-es.

Használt, ha kicsit többet tettem a hajamra, de 5 perc mulva ez is olyan, hogy a szellő elviszi a rövid hajad is, hiába 9-es erősségű.

Illetve vagy 2 ujjnyit raktam fel általában, az egész fenti részre a fejemnek, és nagyon leül a fejbőrre, elég undorító, mintha egy centi zsír lenne a fejeden... emiatt nem igazán jött be ez sem.

Mindegy majd megprobalok valami nagyobb márkát. Nem 1-2 ezer ft-ig.

2019. jún. 25. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg erősebbel hátha hat

Nem tom mekkora a legerosebb ebből

2019. jún. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!