Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan mossam le a körmeimről...

Hogyan mossam le a körmeimről az élénk rózsaszín lakkot körömlakklemosó nélkül?

Figyelt kérdés

Holnap hivataolos ügyeket kell intéznem,ezért le kéne mosnom a körömlakkot a körmömről.Volt itthon egy egész üveg körömlakklemosó..és most sehol nem találom.

Élén rózsaszín lakk van a körömömön,de le van pattogozva..próbáltam ráfesteni a mostani rétegre..de csak még csúnyább lett.

Mit csináljak??


2010. júl. 9. 02:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát kelj fel ugy reggel hogy betudj szaladni egy boltba..esetleg éjjel nappali...
2010. júl. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hülyének fogsz tartani valószínűleg, de én késse szoktam levakarni...aztán ráfestesz vmi halványat vagy áttetszőt, és meg sem látszik.
2010. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
késseL-bocsi
2010. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kapargasd le. Kicsit macerás, de jobbat nem tudok.
2010. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne kapargasd, késsel főleg ne!

Felsérted a körmöd ezekkel a módszerekkel.

Mielőtt elindulnál gyorsan szaladj el venni, vagy szomszédtól kérj.

2010. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

rágd le :D XD



amúgy ha raksz rá egy másik körömlakkot(vagy ugyanazt) és egyszerre letörlöd akkor lejön valamennyire :)

2010. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kapard le :)
2010. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahogy kiírtam a kérdést...rá 5 percre eszembe jutott a ma 13:33-as válaszoló ötlete...olyan szépen letudtam szedni így,hogy szinte nem is látszott.:)
2010. júl. 9. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!