Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig áll el a glicerines...

Meddig áll el a glicerines szappan?

Figyelt kérdés
2020ra tervezzük az esküvőnket. Arra gondoltam, hogy köszönőajándékként kis glicerines szappanokat készítenék. Szeretnék már most nekiállni (korán letudni, hogy ezzel már ne legyen gond), de nem tudom, meddig áll el az ilyen szappan. Úgy terveztem, hogy veszek glicerines szappanalapot, aztán felolvasztom és formákba öntöm. Ez alapesetben ugye tiszta áttetsző szappanokat eredményez. Egy év múlva is ilyen lesz, vagy zavaros lehet? Esetleg a felülete megváltozhat? Légmentesen zárható dobozba tenném.

2019. jún. 16. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
A szappanok évekig elállnak. Főleg ha megfelelően vannak tárolva. Ha nem éri pára és hűvös helyen van nem kéne, hogy baja essen.
2019. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!