Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckrémet használjak?

Milyen arckrémet használjak?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és valami hidratáló arckrémet keresnék. Viszont nem tudom melyik lenne alkalmas. Smink előtti használatra kellene vagy csak úgy mert mér ne.

Írjatok márkákat és típusokat és választok majd egy nekem megfelelőt, de ilyen drogériákban nem tudtam választani mert egyik se tiniknek való volt.


2019. jún. 9. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Sima egyszerű hidratálót keress. A cerave-nek nagyon jó basic cuccai vannak. Nappalra szerintem érdemes a fényvédős hidratálót választani (bár kéne mellé plusz fényvédő is), éjszakára pedog egy simát.
2019. jún. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Én ezt használom: [link]


Ha nem extra száraz a bőröd akkor ez megfelelő, pár perc alatta beissza a bőr annyira hogy szépen lehet rá sminkelni. Kimondottan tiniknek nem szokott arckrém lenni, általában van a sima krém ami a fiatalabb korosztályoknak való meg a ránctalanító/bőrfeszesítő/Q10-es kencék az idősebbeknek. A garnier termékeit viszont csak akkor ajánlom ha nem sminkelsz. Hidratálónak jók, de hiába várok vele hosszabb ideig is csúnya rajta a korrektor és az alapozó, a krémes sminkek összeállnak rajta.

2019. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönön megfogom nézni őket 😊
2019. jún. 10. 11:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj az lemaradt, hogy fontos lenne ha currently free lenne a termék.
2019. jún. 10. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg szerintem egyik se ingyenes (tudom azért mit akartál írni :D), de akkor az én nivea krémem kiesett. Himalaya herbals hidratáló arcgéle jó akkor még habár ez picit drágább (3 ezer körül/tégely), vegán termék és a márk tudtommal nem tesztel állatokon. Vagy a the body shop krémjei de ezek meg 5 ezer körül vannak, nem tudom mennyire akarsz beruházni ezekre. Olcsóbb CF a Balea termékei, volt régen egy nagyon jó arckrémjük ami sajnos megszűnt, a többit nem próbáltam de ez elég olcsó márka, szerintem egy ezres alatt találsz náluk arckrémet. Krémmánián amúgy meg tudod nézni van-e jóra értékelt krémük.
2019. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!