Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz töredezett fénytelen...

Száraz töredezett fénytelen erőtlen hajra ricinus olaj vagy tudtok más olcsó megoldást?

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A hajvágás lenne a legjobb, de azért adok pár tanácsot, ami segíthet. Válts fésűt, nézd ki a netről, hogy milyen lenne jó a te hajadhoz. Hagyd magától megszáradni, ahányszor csak alkalmad adódik rá. Ne vasald, egyáltalán ne. Én kókuszolajat szoktam megolvasztani a radiátoron, mostmár napon is pikk-pakk felolvad. Azt kend a végére és hagyd rajta egy jó órát, alaposan mosd ki belőle. Ha lehet ne moss túl gyakran hajat, és használj száraz hajra való olajokat, amiket nem kell kimosni belőle. Szedj vitamint, ajánlom a dm saját márkájától a kovaföld kapszulát (nincs egy vészes ára és szerintem szuper jó. Aztán még itt van a tojásos hajpakolás, egy tojáshoz keverj egy kiskanál mézet és egy csésze kamillateát.Kend be vele a hajat, az egészet hagyd rajta egy fél órácskát és mosd meg. Szerintem elég ha havonta 1x megcsinálod ezt a pakolást.
2019. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha a hajvágás lenne a megoldás akkor kopasz lennék a hosszú hajamból, kösz a hülyeségeket
2019. jún. 5. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Veled se lehet egyszerű az élet :D
2019. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom ki bántott hogy ilyen bunkó vagy de az első baromira hasznos és jó dolgokat írt. A töredezett hajat semmi nem fogja összeragasztani, azt le kell vágni. Ha száraz azt meg körültekintően ápolni kell amire nagyon jó tippeket kaptál az első válaszban. De ilyen hálátlan személyiséggel őszintén meg is érdemled hogy undorító maradjon a hajad
2019. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan tippeket kaptam amit mindenki tud... Inkább neked van igénytelen hajad
2019. jún. 5. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te aztan tenyleg nagyon idiota vagy, az elso kedves volt veled, segiteni akart, de szerintem a legjobb lesz ha magadon segitesz... Isten is megsegit...
2019. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a száraz és töredezett hajat nem lehet megmenteni!! Nincs olyan csodaszer se semmi, ami jobbá varázsolná!

Pár centit vágass csak, majd használj hajolajat rá és vigyázz a hajadra. Hidd el gyorsan megnő! Ha vigyázol rá, nem is fog úgy törni a hajad!

Az első igen is jókat írt ;) ne legyél bunkó, nem te vagy a világ közepe.

2019. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsaniiii95 válasza:

🙋 Legjobb megoldás!!

Nekem már első alkalom után erősebb és fényesebb lett tőle a hajam!☺️💎

Száraz hajra kell kenni és a fejbőrbe kell masszírozni.

Utána be tekertem törölközővel,hogy melegen tartsam.

1 óráig hagytam rajta, és kimostam.👸🏽

Egy héten egyszer szoktam használni.

2019. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!