Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr milyen betegségre...

Narancsbőr milyen betegségre utalhat? Van a mellemen, hasamon, oldalamon, fenekemen, combomon, karomon. Sportolok, sok vizet iszok, kenem krémmel, maszírozom, infraszaunázok.

Figyelt kérdés
Mindent megtettem már ami tőle telhető. 16 éves lány vagyok, nem fogytam és nem is híztam hirtelen. Már sok-sok éve van narancsbőröm és attól tartok, hogy ez vmi betegség jele lehet.
2010. júl. 7. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

kötőszöveti gyengeség

ez alkati, nem gyógyítható és nem is befolyásolható

2010. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor hiába is fordulnék bármilyen orvoshoz?
2010. júl. 7. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én cellulitmasszőr vagyok, tehát narancsbőr kezelésével foglalkozom, és majdnem egyetértek az előző válaszolóval. A narancsbőr semmi esetre sem betegség. Ez egy alkati dolog, amire lehet genetikai hajlamod, lehetnek életmódbeli, táplálkozásbeli okai, és nagyon rosszul befolyásolhatják a hormonok. Épp ezért a hormonális viharok (serdülőkor, terhesség, klimax) idején jön ki a leggyakrabban. Dohányzol, kávézol, csokizol? Még ezek jöhetnek szóba, vagy a cellulitmasszázs. Az tehát nem igaz, hogy nem lehet befolyásolni. De ne aggódj, semmiképpen nem betegség, nem kell orvoshoz menned, kizárólag esztétikai probléma. Megoldás lehet az is, ha elfogadod magadat olyannak, amilyen vagy, és bízol benne, hogy a szépséged és kisugárzásod feledteti ezt a kis problémát. Megsúgom, a fiúkat nem is érdekli, csak a lányokat...
2010. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, de amúgy én azt, hogy nem befolyásolható, azt magára a kötőszöveti gyengeségre írtam, nem a narancsbőrre. Dehát te mindent megteszel érte, úgy látom :(
2010. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, akkor félreértettük egymást, abban igazad lehet.
2010. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!