Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyekhogy a pink hajszíne...

Mit tegyekhogy a pink hajszínező ne fogja össze a szőke hajamat ott ahol nem kéne? Csak a frufrumat színeztem, de később befogta a többi részét is a hajamnak, és halványpink lett a szőke is. Hogy lehetne tartósítani száradás után, hogy ne másszon el?

Figyelt kérdés
Régebben használtam egy rózsaszínű hajszínezőt, ami nagyon tetszett, viszont a hajam szőkített, és száradás után azokat a szőke részeket is összefogta,amelyeket nem kentem be vele, csak a mindennapos használódás során fogta össze, pl ahogy izzadtam, vagy beletúrtam.Tehát a baj nem az, hogy rosszul vittem fel a színezőt. Tippek?
2010. júl. 6. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász gyakornok vagyok, ha pesti vagy megcsinálom neked. Veszel színezőt és +1000 forintért csinálom. Egy próbát megér. Ha érdekel írj privit.
2010. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!