Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ovális az arcom, mit...

Nagyon ovális az arcom, mit tehetnék, hogy kerekebb legyen?

Figyelt kérdés

Nincs fufrum...de szombaton megyek fodrászhoz, milyen hajat javasoltok? linket is ha kérhetem, mert úgy jobban látom..

Zöld a szemem, meg alapból nincs bőrhiba nagyon az arcomon csak a fejforma.:S


2010. júl. 6. 20:37
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem mondd meg a fodrásznak hogy kicsit kerekebb arcot szeretnél ő tudni fogja mit tegyen a hajaddal,hogy vágja ;)

egyébként kerekítésnél leginkább rövid haj szokott számításba jönni,de kitudja :D

2010. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is úgy hallottam(: és köszi, meg talán egy kis fufru..
2010. júl. 6. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ovális arc az ideális, amihez minden jól áll (még a kopasz is :)) Neked valószínű hosszúkás, keskeny lehet az arcod, ha kerekebbet szeretnél. Ebben az esetben olyan frizurát kell választani, ami szélesíti az arcot, tehát oldalt legyen a legdúsabb, kifelé kunkorodó hajvéggel.
2010. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez egy nagyon jó oldal frizura képekkel:)! Be lehet állítani h milyen hajat keresel (rövid/hosszú)..

2010. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!