Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Szerintetek ez milyen...

Fiúk! Szerintetek ez milyen kinézet?

Figyelt kérdés
Nem küldök képet!! Ha csak ezt a két tényezőt vesszük figyelembe, akkor ez a kombonáció hogy hangzik? Eszméletlenül alacsony vagyok (148 cm) nyolcadikos létemre, és hosszú (majdnem fenékig érő) göndör (nem annyira, mint mondjuk Opitz Barbinak, de eléggé göndör) , barna haj.

2019. máj. 7. 23:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy a fiúknak az egyenes hjú lányok jönnek be. Persze tudom, hogy relatív a szépség, de úgy általánosságban. A magasságom meg szerintem egy hatalmas hátrány, de érdekel más vélemènye is erről! :)
2019. máj. 7. 23:29
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Ne stresszelj ezen, nekem leegette a szokito a hajamat, konkretan fele masra tort fel es vallig er.

A 155 centimmel en se vagyok tul magas.

Megis 4 eve van kapcsolatom.

2019. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nos, a hajadért első körben irigyellek :D Nekem szögegyenes, vékonyszálú, aranyszőke hajam van amit 2 naponta moshatok és nem, ez nem szexi, a dús haj a szép, nem baj ha hullámos-göndör legalább van tartása, ráadásul az enyém max a mellemig nő meg törés nélkül ápolhatom bárhogy...Igaz én meg pont magas vagyok 174cm így még rövidebnek mutat rajtam a haj xd

Na de a kérdésedre válaszolva igaz lányként: A srácok sokszor szeretik a pici lányokat mert cukiknak tartanak titeket, meg nem tudom, gondolj bele, te piciként simán passzolsz egy 165cmes pasihoz is és egy 180cmereshez is. Na itt kevesebb esélyel indulunk mi magasok xd meg ugye az az előny, hogy hosszabbnak mutatja a pici termet a hajadat. Mondjuk nem kötözködésből írom, de valahol azt olvastam, hogy a nagyon hosszú, fenékig érő haj össze bírja nyomni az alakot, de csak megemlítem, akkorára hagyod amekkorára szeretnéd :)

De jegyezd meg, minden pasinak más jön be:) Ha kapsz 1x negatívat akkor tojjál bele, mert a következő meg a 2 kezét teszi össze érted.:)

2019. máj. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
A fiúkat nem számít a magasság, a lanyolnak fontos ez, lásd #3as válaszoló (aki még meg is fordítja, hogy emiatt indul kevedebb eséllyel, nem a saját döntése miatt).
2019. máj. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
A hajad miatt szerintem még alacsonyabbnak látszol, úgyhogy nem túl előnyös. Mást ennyi infó alapján nem lehet ìrni
2019. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek a válaszok. Az eddigieket köszönöm! :)
2019. máj. 8. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
ha nincs kép akk csúnya:D
2019. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok (176 cm), nekem a magasabb lányok jönnek be általában (170 cm+). De nem mondom, hogy nem tetszett már alacsonyabb is. A nagyon göndör haj nem tetszik kifejezetten, inkább az összhatás a fontos. Afro csajok is bejönnek. Szóval emiatt ne aggódj!

Ha 8.-os vagy akkor valszeg már nem sokat nősz, ha egyáltalán. De gondolom az őseid se magasakk akkor. Én se vagyok elégedett férfiként a 176-tal, de azért mégse 160, szóval befogom. Egy tizes még belefért volna. Kb 14-15 éves koromtól ekkora vagyok. A fenékig érő hajat szerintem felejtsd el, az viszont inkább nevetséges hatást kelt. (Így kép nélkül lai.)

2019. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az összhatásnál arra gondolok, hogy pl 148 cm-hez ne legyél 70 kiló. :D Ha pl edzel és egy jó fizikumot szerzel, az általában sokat dob egy lányon, szerintem. Na persze nem kell testépítőnek lenni, félre ne érts. :D


Példa pl magas pasira, akinek alacsony csaja van: Hafþór Björnsson [a þ-t úgy kell ejteni, mint angolban a "th"-t a think szóban] 205 cm-ével, 157 centis feleséggel:


[link]


Shaquille O'Neal 216 cm, barátnője szintén 157:

[link]


Mind a kettő elég jó nő. :)


Szóval a magasság nem akkora baj lányoknál, max nem 2 méter fölöttiek lesznek csak 190 cm. :D

2019. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!