Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első szolin hány percre...

Első szolin hány percre feküdjek be? Kb. mennyibe kerül? Nagyon fehér bőrűek is igénybe vehetik, és kb hányadik alkalommal láttszódik az eredmény?

Figyelt kérdés
Bocsi a sok kérdésért, de nem vagyok még ezekkel tisztába, és már el szeretnék menni szollerozni. Első alkalom után gondolom még semmi látható eredmény nincs ugye? max pirosabb leszek xD Na de nem tudom, help me! :D
2008. nov. 11. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ,h mennyire erős a szoli!Ha bemész a szoliba,akkor kérdezd meg a csajt/pasit,hogy mit ajánl...Valamennyi eredménye van!A jobb szolikban pedig már nem lehet leégni! Ahova én járok,ott 2 perc 150 Ft!
2008. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De azért még írhattok... :$
2008. nov. 11. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Első alkalommal sztem még csak 5 percre menj, mert ha fehér bőrű vagy és befekszel 10 percre csúnya vége lesz/lehet..én is 5 perccel kezdtem és amikor elkezdtem barnulni olyan 4-5 alkalom után fokozatosan emeltem a perceket:D:DD Nálunk 15 perc 800ft de nagyon jó minőségű a szoli..persze ez változó kb olyan 150 200 ft..

Remélem segíttetem

2008. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!