Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon könnyen vörösödik az...

Nagyon könnyen vörösödik az arcom mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Régebben még amikor 5. es voltam akkor még full fehér volt az ár bőröm aztán ahogy telt az idő serdülő korba kerültem és előjöttek a pattanások most vagyok 11. es kb 2 éve ha bemegyek egy melegebb helyre kb 23 fok feleletti helyre akkor az arcom automatikusan kivörösödik de nagyon és ez engem nagyon zavar mert mások is megjegyzéseket tesznek rá. Tudom nem kell velük foglalkozni nem igazán foglalkozok velük csak mégis zavar, hogy vörös lesz a fejem. Ha jobban nevetek valamin akkor is.

De ha viszont hideg helyre kerülök ami 20 fok és az alatt van ott teljesen normális színű a bőröm. Mit használják, hogy ez eltünjön? Vagy legalább csak enyhüljön.

Bőrgyógyász vagy kozmetikus?

És Szombathelyen vagy környékén kihez forduljak?



2019. márc. 30. 03:00
 1/1 anonim ***** válasza:
A Rosaceartnál kifejezetten ilyen bőrre kapható a Be strong vadgesztenyekrém, nézz utána, mert ezt a típusú bőrt nem lehet véglegesen helyrehozni, de nagyon jól csökkenthető a pirosság mértéke. Bőrgyógyász ad esetleg antibiotikumot, amivel nem mész semmire, de kísérletezd ki magadnak, hogy mi válik be. Sajnos kozmetikus sem segíthet tartósan rajta.
2020. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!