Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ennek a hajszínnek a...

Mi ennek a hajszínnek a pontos neve? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval ezek a vörös színű hajaknak mi a pontos neve ? Pl barnába van csoki barna ... stb.


[link]


[link]


[link]


és melyik márkájú hajfesték melyik árnyalata ?


köszi a válaszokat előre :D


2010. júl. 3. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Én sajnos csak a harmadik képnél tudok segíteni, mert nekem is teljesen ilyen színű hajam van :) Barnából festettem ilyenre, a Loreal Casting Créme Gloss, Fekete Cseresznye árnyalatával ^^ Ne aggódj, nem fekete lesz, hanem ilyen szép sötétvörös :) Rövid hajra 2 alkalomra elég és szép színt ad, meg tartós is.


Az első és másodikra csak ránézésre van tippem, ugyanebből a termékkollekcióból: az első szerintem inkább barnás, a Karamellre tippelnék, a második szintén inkább csokis szín, mintsem vörös, ott vagy a Mézborostyán vagy a Mézgesztenye ami ilyesmi lehet.

De mondom, ez csak ránézésre.


Itt megnézheted a színpalettát, ha esetleg érdekel:

[link]

2010. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőhöz hasonló színű hajam van..garnier belle color gesztenye barnával van befestve!
2010. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, nekem meg a középsőhöz hasonló van és azt úgy értem el, hogy befestettem gesztenyebarnával, de sötétebb lett mint amit akartam, ezért rámentem szőkével. Persze nem vártam meg a teljes hatóidőt (mert akkor narancssárga lettem volna, mert a vöröset nem tudja a szőkítő kiszedni, csak a barnát), csak egy olyan 10-15 percet, és szép világosabb gesztenyebarna lett. :)
2010. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :D
2010. júl. 4. 14:15
 5/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló tőled szeretném kérdezni hogy neked milyen színű volt a hajad amire ezt a fajta festéket festetted köszi előre is :D
2010. júl. 4. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló, küldtem privit.
2010. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok

sötét barna hajra használtam!

2010. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. júl. 4. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!