Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egyszerű hajvágás mit...

Az egyszerű hajvágás mit takar a fodrászoknál?

Figyelt kérdés

Bejelentkeztem telefonon a fodrászhoz, kérdezte hogy csak egyszerű hajvágás lesz-e... de az mit is takar náluk?

Én új frizurát szeretnék, az beletartozik? Most sima hosszú hajam van és rövid tépettet szeretnék kép alapján. Ez egyszerű hajvágás vagy már más kategória?:D


2010. júl. 2. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyszerű hajvágás azt jelenti, hogy adott egy fazon, ami nőtt pár centit és csak utána kell igazítani, ami jóval rövidebb és egyszerűbb meló, mint pl. egy teljesen új fazont vágni. Árban nem hinném, hogy óriási lenne a különbség, de azért előtte érdemes rákérdezni, hogy ne érjen meglepetés.
2010. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sima igazítást takar. Szóval semmi új fazon, festés meg ilyesmik.

Ha új frizurát szeretnél, akkor hívd fel szerintem a fodrászod, vagy mikor mész hozzá tisztázd vele az elején, hogy mit is szeretnél. :)

2010. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!