Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy csík a hajamban....

Van egy csík a hajamban. Miért lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyen van a hajamban és a képen annyira nem látszik, mint élőben, de egy kicsit zavar. Mitől lehet ez? Ott abban az egy pontban nincsen hajszál ami nőne, és annyira fura hogy már az az egy kis hajszál is látszik, hogy nincs ott. Nőhet még oda, vagy csak hajbeültetéssel?



2019. febr. 7. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd publikusra a fájlt, így nem látjuk.
2019. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az asztalon volt egy csík,de már felszívtam.
2019. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így jó?
2019. febr. 7. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Így már jó. Ilyesmim nekem is van, csak nem ilyen szabályos csíkba mint neked, inkább egy pont, egy kisebb kör. Engem nem zavar és a tied se zavarna, de ha téged ennyire zavar próbáld meg úgy fésülni, hogy valamelyik irányból takarja a meglévő hajad.
2019. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én nem látom, mit kéne nézni. Ezek szerint nem nagy a baj,
2019. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en sem ertem mi a baj
2019. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gombanyo12 válasza:

Szia! Ha egy fodrászt kérdezel, akkor az azt mondja amit én most. Fésülés kérdése, hogy hol van a VÁLASZTÉK-od!Ha oldalt

fésülöd szét a hajad akkor oldalt lesz. Ha nem akarsz választékot akkor változtass a frizurádon.Ha jól láttam a fotón akkor hosszú a hajad.A hajad ha nem rögzíted,akkor a saját súlyától - ahogy a fotódon is látszik- szétnyílik.

Ha a középrész takarására tenyérnyi szélességben hátrafésülöd és hátul csattal rögzíted, akkor nem fog zavarni a természetes választék. Üdv Gombanyó.

2019. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!