Én rontottam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában sok hajnövesztő praktikás videót nézek. Nagyon sokszor láttam, hogy a lányoknak rizsvíztől megnőtt a hajuk, milyen szuper stb. Na én is elkészítettem, igaz hogy a megengedett 24-48 óra helyett én 72 óráig tároltam, de sajnos így sikerült csak megoldani amíg felszabadítottam neki egy tárolót. Viszont most kipróbáltam es szörnyen büdös szaga van, undorító. Mi történhetett vele? Biztosan nem ilyennek kell lennie 😅 a válaszokat előre is köszönöm!
2019. jan. 27. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet koszos volt. Viszont a rizsvíztől ne várj csodát, a legtöbb ilyen videó kamu.
2019. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen a választ. Akkor keresetek más hajnövesztő praktikát.☹️
2019. jan. 27. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit néztem videót 5 napig lehetett tárolni. Akkor sztem azt hanyagolom😅
2019. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmitől nem fog gyorsabban nőni, inkább ne pazarold az időd meg a kaját ilyenekre. Anno mikor rövid hajam volt én is kipróbáltam mindent, semmitől nem nőtt többet mint általában.
2019. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen varázsszer, ha lenne, mindenkinek fenékig érne a haja. :D Viszont a belső táplálás sokat segít. B-vitamin tartalmú étrend kiegészítők, cink, folsav, A-vitamin... Ezektől sem szabad csodát várni, de használnak. Nekem rengeteg kis babahajam kezdett nőni, amikor elkezdten szedni és hosszú távon látványos a változás. Igaz, hónapok, évek kellenem hozzá, de legalább használ, nem úgy, mint az ilyen 2 hét alatt 10 cm csodaszerek.

(első voltam)

2019. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!