Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen szín mutat...

Szerintetek milyen szín mutat jól sötétbarna hajban?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamit kezdeni a hajammal, viszont max omre vagy bayalage szinten, tehát teljes festést nem szeretnék. Viszont a színekben nem vagyok biztos....


Kb., ilyen színű a hajam: [link]


Mindenképpen valami természetesebbet, finomabbat, lazábbat szeretnék, tehát pl. az ilyen aranyló, karamellás, szőkés színek (pl. [link] )nem tetszenének, mert szerintem az túlzás lenne a nagy kontraszt miatt. Az ilyen természetesebb barnák és amik inkább picit szürkések tetszenek, csak attól félek, hogy élőben ez nagyon kopottas, fakú hatású, mintsem szép. Gondolkodtam az ilyen picit vöröses vagy rozsás színeken is, de nem tudom.


Nektek melyik színkombináció tetszik a legjobban?


2018. dec. 25. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szürkésre nem festetném csak a vègeket, mivel tényleg fakóvá/töredezetté teszi làtszatra.

A vöröst hanyagolnàm ha az eredeti hajad nem tartalmaz vörös pigmentet, mert nem fog jól àllni.

Pinterest felcsapása után én vagy egy eredetinèl világosabb barnàt vagy a rosegoldot választanám, csak a rózsás árnyalat ne legyen nagyon erős :)

2018. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Esetleg valami ilyesmi: [link]

2018. dec. 26. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon eltöredezett hatást kelt :/
2018. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem eddig ez tetszik a legjobban, azok közül, amiket eddig találtam, úgyhogy szerintem ilyen lesz.
2018. dec. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!