Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a póthaj, hogy működik,...

Mi az a póthaj, hogy működik, hogyan kell viselni?

Figyelt kérdés
Egy férfi kérdező vagyok. Tudom google-ban biztos kapnék válaszokat, de személyes infók jobban érdekelnek. Például hogy rakják fel ezeket a hajakat. Le lehet-e szedni, például fürdésnél? Úgy viselik a lányok, mintha normál haj lenne? Vagy nem válik le könnyen a fejről ez, hogyha bulizni megy az illető és vadul táncol, vagy ilyesmi? Egyáltalán mivel van oda csatolva, be van ültetve vagy ragasztva, ilyesmi? Ja és még egy fontos kérdés, hogy ez minek kell egyáltalán: hogy tetszeni akarjanak a férfiaknak, vagy hogy hosszabb legyen a haj vagy ilyesmi? És miért nem festik meg például hogyha szőkét akarnak, csak sima festés miért nem elég, miért kell szőke póthaj? Engem tényleg érdekel, nem akartam udvariatlan lenni, csak kb eddig gőzöm nem volt erről, de mostmár feltűnik, ha egy nőnek nem természetes haja van.
2018. dec. 12. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Több fajta póthaj van.

Csatos, amit fel tudunk rakni magunknak otthon. Hàtránya hogy elmozdúlhat a helyéről.

Hőillesztékes, amit hővel illesztenek a saját hajhoz. Szerintem elég feltűnő.

Varrot, amit a sajàt hajhoz varnak oda.


Utolsó kettő nem szokott leesni. Nagyon figyelni kell rá, ápolni kell.

2018. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!