Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápolhatom a póthajamat?...

Hogyan ápolhatom a póthajamat? Van egyáltalán póthajra vmiféle ápolószer? Vagy házilag?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen ?indai?europai?van hajolaj,én azt hasznalok,rendes sampon meg rá balzsam,és amikor száritóm olajat kenek a végére.
2010. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háát nekem úgy van, hogy először egy kicsit átvágott a fodrászom.. és feltett 80 vegyes (indiai és európai) tincset.. pedig az európai árát fizettem meg. Na mind1. És aztán elmentem később egy másik fodrászhoz, ő pedig feltett még kb. 25 európai tincset. Hőillesztéssel van amúgy feltéve.
2010. jún. 27. 14:38
 3/5 A kérdező kommentje:
És ezeket hol szerezted am be? Mert én még nem nagyon találtam külön erre :S
2010. jún. 27. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
erre külön nincs,ugyanugy kell ápolnod mintha a saját hajad lenne,.fodrászkellékesben lehet kapni olajat.meg sima shauma samponnal mosom a barnával.arra figyelj hogy ne gyümölcstartalmú samponnal most(fructis).nekem azt mondták amugy nem szabad keverni a hajakat,csak egy tipust szabad egyszerre feltenni,mert kócolodni fog.elöször száritsd meg félszárazra és utana formázd a hajad,vizesen ne nagyon fésüld.
2010. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én se nagyon örültem amikor megtudtam h vegyes haj van feltéve :S De am köszi a választ :)
2010. jún. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!