Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epillálás után mindig kipattog...

Epillálás után mindig kipattogzik a bőröm (mintha pattanások lennének, olyan pöttyök lesznek rajtam), mivel kenjem be, hogy ne legyenek? 18/F

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

elég gáz vagy h férdi létedre epillálsz:S undi:S

am semmivel, mert nem ér semmi, nekem is köszott de elmulik kb 2-3 ora mlva...

2010. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fürdés előtt, felpuhult bőrrel epillálj és utána jéghideg vízzel öblítsd le a területet.

Bekentheted kifejezetten gyantázás/epillálás utánra való nyugtató, gyulladás-csökkentő krémmel is.

2010. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

erre nemjó véletlen az arcszesz?


am meg... sztm nincs semmi undorító abban h ha vki epillálja magát. na, az sokkal undorítóbb lesz ha mondjuk te férfi vagy és 40-50éves korodban majom leszel, szószerint, mert mindenhol szőr leszel...

2010. jún. 27. 17:34
 4/11 A kérdező kommentje:
(#1-nek még) ha nő vagy akk meg ugyancsak ez vonatkozik rád, nézegesd a pasidat, ahogy kéthetente csupaszra borotválja magát muszájból. mivel tudod ha epillálja vki magát, 1-egy idő után lehet elis múlik a szőrnövése az adott területen 2-sokkal ritkábban kell epillálnia magát 3-stbstbstb. merthogy énse epillálom magam az arcomnál,tökömnél,stb helyeken, de van ahol zavar, és ott igen. úgyh sztm tevagy a gáz, meg a felfogásod, h egy férfi nem epillálhatja magát. ennyit rólad...
2010. jún. 27. 17:38
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

sztem az se gáz ha a "tökét" epillálja :D

17/L

2010. jún. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Epilálás után kipattogzik a bőr,de pár óra mulva miután megnyugszik el kell múlnia.Az arcszeszt ne!Kiszárítja a bőrt és az epilált bőr még érzékenyebb lesz,inkább balzsamot használj.Puha,kellemes bőrt eredményez.Kaphatsz direkt epilálás utánni termékeket is,az a legjobb,mert erre fejlesztették ki.Sok sikert és ne hallgass másra,nem az ő döntésük!
2010. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nemszoktam másokra hallgatni:)

csak az van, hogy nekem nemmúlik el pár óra után, sőőőőt, van mikor több napig is ott kipattogzik, és olyan keménnyé válik tényleg, mintha pattanás lenne ott a helyén! és ez eléggé aggaszt, hogy nemtudom mitől lehet :S

2010. jún. 28. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor kezdjük az elején,mivel és hogyan csinálod?Mert így nem tudom.
2010. jún. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
van itthon egy braun silk epil epillátor. bekenem a mellkasom feletti kicsi részt ilyen lidocain krémmel (h ne fájjon annyira ott az epillálást, sztm érzékenyebb a bőröm), aztán leepillálom. aztán hidegvizzel megmosom, és végül hintőporral leszórom. és kipattogzik, és egy csomó nap mire elmúlik. a lábfejemen is volt máskor szőr, ott is így epilláltam le, de ott egy nap volt az egész és elmúlt! szerintem itt érzékenyebb a bőröm vagy nemtudom de mondta már pár ismerős h neki is így volt, mikor megpróbálta leepillálni a mellkasát. de erre nincs semmi megoldás szerinted/szerintetek?
2010. jún. 29. 11:59
 10/11 A kérdező kommentje:
és mikor kipattogzik a bőröm a mellkasom felett, olyan pattanás-szerű pöttyök lesznek ott, sok, gondolom a szőrszálak helyén.
2010. jún. 29. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!