Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hátul lapos a fejem,...

Ha hátul lapos a fejem, hogyan kössem össze a hajam?

Figyelt kérdés
Sajnos ilyen béna fejformát örököltem, emiatt mindig csak kiengedett hajjal vagyok, ami meg sem tudok növeszteni, mert akkor nagyon rálapulna hátul a fejemre.:( Szeretném lófarokban is hordani néha. Hogy csinálhatnám meg, h ne tűnjön olyan laposnak hátul? Most vállig érő hajam van, ami hátul kicsit rövidebb. De ha tudtok vmi jó hosszú hajat, akk meg is növeszteném akár:)
2010. jún. 25. 18:47
 1/6 Genevieve válasza:

Talán ha hosszú hajat szeretnél,akkor úgy,hogy felül olyan 3-4 centis és így fokozatosan lefelé,és ritkuljon el a vége..Tökre divatos is,és nem lesz lapos a hajad..Tapasztalat(Y):DD csak tanuld meg jól kezelni..

a copffal pedig próbálkozz,hogy hogy áll jól,esetleg kérdezz meg egy fodrászt,ha legközelebb arrafelé jársz: )

Remélem tudtam segíteni:)

16/l

2010. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, mintha csak rólam írtál volna...ha lófarokba fogom a hajam akkor előtte kicsit megtupírozom azt a részt ahol a haj össze lesz fogva!így az valamivel emeltebb! Különben szeritnem ehhez a fejformához az a legideálisabb hosszú haj, amikor tépettre van nyírva! Ha ezt a hajat előre hajtott fejjel száríttod meg akkor a töveknél egy kicsitt emeltebbek lesznek a hajszálak, ez optikailag nagyít majd:P hát remélem tudtam segíteni!
2010. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát, akkor még próbálkozok a felkötéssel, jól meg fogom tupírozni ;)

Egyébként én is úgy szoktam hajat szárítani, hogy minél jobban meg legyen emelve a töve. De néha úgy érzem folyamatos felesleges harcot vívok a hajammal. :P Meg olyan is eszembe jut már, h jó lenne, ha be lehetne ültetni oda hátulra vmi kis fejimplantátumot :D Irigylem a szép fejformájú lányokat:P nekik olyan könnyű!:D

2010. jún. 25. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így van! De azért ne keseredj el:) ahogy már írtam, nekem is olyan a fejformám és ennek ellenére is van egy pasi az életemben aki a lapos fejemmel együtt szeret:)
2010. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ja sajnos nekem is ilyen a fejem :S anya azt mondta hogy azért mert nem császárral születtem és az ilyen gyerekek, akik természetes úton születnek, megnyomosik a fejük amikor átbújnak a szülőcsatornán.

Amúgy én nem szoktam összefogni a hajam emiatt. Csináld azt hogy elől a fufrurészt hátratűzöd.

Tehát így:

[link]

2010. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tamas Monika1 válasza:
5/5 ezt Anyukád nem jól tudja. Én természetesen úton szültem két gyermekemet is és egyáltalán nem lapos a fejük.
jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!