Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajtól tényleg...

Ricinus olajtól tényleg gyorsabban nő a haj? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Igazából emberfüggő, van akinek gyorsabban nő a haja tőle, én pl nem voltam ilyen szerencsés. Meg nem is bírtam nagyon azt az érzetet amit akkor nyújtott mikor a hajamon volt. Ellenben nagyon puha és hidratált lett a hajam tőle. :) Aztán kókuszolajal is próbálkoztam. Majd a kettőt együtt. Illetve egy cayenne borsos verziót is kipróbáltam. Nos, aztán rá jöttem hogy ezek a természetesebb diy dolgok nem jönnek be.😅 DE, hangsúlyozom hogy ember függő. :) Neked lehet még szerencséd! Én ezek után egy belsődleges dologra mentem rá. Magic Hair kapszulát rendeltem, illetve Magic Hair Splash szépségvitamin-pezsgőtablettát. Javulni látszott a helyzet. 😊 Viszont nálam a kettő együtt működött nagyon szépen, mikor az egyik elfogyott(a pezsgő tabletta), akkor láttam mennyire kellene, és nem csak a hajamnak. :/ Aztán ezt a szettet ki egészítiettem egy samponnal is, a Wonder Hair Biotin-al. És huhh, nagyon megköszönte a hajam ezt a sok mindnet. 😊😊 Van akinek nagyon szárítja a haját a sampon és balzsamot is használnak mellé éppen ezért. Nekem is szárított egy két használattal. Aztán kevesebbet használtam és nem a hajam teljes hosszán, semmi baja nem volt a hajamnak. 😊 Szóval huhh. 😍😍Csak az a gond hogy kicsit drága, de őszintén nekem megérte. Egy rossz festés miatt kénytelen voltam mindnet be vetni. 😅 Remélem tudtam segíteni azért ! 🤗
2018. nov. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!