Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam töredezni kezdett,...

A hajam töredezni kezdett, hogyan tudnám helyrehozni?

Figyelt kérdés
Egy halloween bulira beszineztem a hajam a Colorista nevű hajszínezővel, annak ellenére hogy figyelmeztettek, hogy nem biztos hogy jó ötlet befesteni, mivel még nem telt el sok idő az előző festésem előtt. Elkezdett jobban hullani, töredezni, szárításkor pedig a hajvégeim száraz tincsekbe áll össze. Csak az jut eszembe, hogy le kéne vágatni, de elég rövid (váll feletti) hajam van és nem szeretném újra nagyon rövidre vágatni, nem olyan rég kezdtem el növeszteni :( van ötletetek mit csinálhatnék?
2018. nov. 5. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Olíva olajjal kend be a hajad és tegyél rá egy szemeteszsákot, hogy dunsztolódjon.

Egyél sok vitamint, ami jót tesz a hajadnak.

A végeit vágd le, de akkor ne nagyon.

Hagyj időt a hajadnak, hogy regenerálódjon.

2018. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ha nem vágod le a töredezett végeket, akkor tehetsz bármit, nem jön rendbe a hajad.. Én is kentem rá mindent meg próbáltam helyrehozni, és mivel nem sikerült, ezért évekig el volt törve és nem nőtt. Muszáj levágni, az eltört szálak nem fognak csak úgy egyenesbe állni.. Tudom mit érzel, nekem is le kellett vágnom a hajam nagy részét, most nekem is rövid, és utálom, de muszáj volt, különben sosem nő meg..
2018. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!