Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros arcbőrre milyen jó...

Zsíros arcbőrre milyen jó hidratálót ajánlotok?

Figyelt kérdés
A zsíros bőrt is kell hidratálni, nem csak szárítani, de más módon,mint az eleve száraz vagy normál bőrt. Aknés bőrőm van. Mit ajánlotok, ami esetleg bevált nektek?

2018. okt. 24. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Gratulálok! Zsíros bőrre, még zsíros valamit akarsz rákenni. Nem sok ésszel vagy megáldva!


1. egészséges táplálkozás

2. napi minimum 2 liter víz

3. sport

4. ha hormonproblémád van, akkor orvos

5. lehet, hogy allergiás vagy

6. kammilla és körömvirágteás borogatás

2018. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel nfoglalkozz!!!

Miért ne kéne egy zsíros bőrt hidratàlni? Főleg ha felszíni vízhiànyos?

Az én bőröm is seborreas( zsíros), arc mosás után pedig húzodik. Ha nem kennék semmit rá, akkor hámlana a bőröm.

Rengeteg hidratàlo van amúgy direkt zsíros bőrre. Ami nem tömíti el a pórusokat és könnyű állagú. A nappali hidratálók szinte mindig O/V (olaj a vízben) típusú emulzio, ami azt jelenti hogy nagy részt vízesfázist tartalmaz.

Én Gigi Lipacid hidratálót használok. Direkt zsíros bőrre van kifejlesztve.

2018. okt. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha aknés a bőröd akkor javasolnám, először egy eltávolító eljárást szakemberrel. IPL kezelésekkel kiválóan el lehet tűntetni hosszabb távra (több hónapra is akár). Majd azután már érdemes lesz alacsony zsírtartalmú készítménnyel hidratálni. Illetve természetesen fertőtleníteni reggel és este, hogy ne jöjjönek elő újra a pattanások.
2018. okt. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Geek & gorgeous szerumok. Vagy az aPad vagy a HA5 light verzioja.

Itt nézz szét: [link]

Én az aPadot használom és a cheer up hamlasztot,sajnos nem rendszeresen,mert néha lusta vagyok,de ha este bekenem velük az arcom, másnapra szemmel láthatóan javult a helyzet.

2018. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a Garnier Naturals zöldteás arcápolóját használom, sajnos most nincs itt a közelemben, de ilyen világzöld a teteje és fehér a tégely. Géles állagú, ezért elég belőle kevés is. Előtte a gyógyszertári alapkrémekkel kísérleteztem, de mindig nagyon kizsírosodott tőlük a bőröm. Utána ezzel a termékkel kellett egy kis idő, amíg megszokta az arcom, eleinte nem éreztem, hogy hidratált lenne, de ma már nem zsírosodik, könnyen beissza ezt a krémet és pár percen belül már mintha nem is kentem volna semmit a bőrömre, mégis ápolt, hidratált. Nem is túl drága, nekem ez vált be.

Igazad van, fontos a hidratálás, de belülről is kell elegendő folyadékot kapnia a bőrnek, szóval sok-sok vizet igyál. Sportolás is jót tesz, kiizzadod a koszt a pórusokból, csak utána jól meg kell tisztítani a bőrt. Túl zsíros terméket ne használj, mert csak ront a helyzeten, ha meg nem használsz semmit, kiszárad a bőröd és még jobban beindul a faggyútermelés. Van, akinek bejön az, hogy megmossa az arcát napi kétszer és nem használ krémet, de nekünk úgy látszik, muszáj kenegetni az arcunkat. :)

2018. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Yves Rocher- Sebo Végétal arckrém:) Én majdnem fél éve használom, sokkal szebb az arcbőröm, sokkal kevésbé zsírosodik, és sokkal kevesebb a pattanásom:)
2018. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!