Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kétféle típusú hajfestéket...

Kétféle típusú hajfestéket össze lehet keverni?

Figyelt kérdés
Az egyik Palette, a másik Garnier Color.
2018. okt. 24. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2018. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Éppen hogy nem. Nehogy összekutyuld.
2018. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. S kétféle színt a Palette-ből?
2018. okt. 25. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig nyugodtan összekeverheted. Rengetegszer kevertem már kétféle márkájút, semmi probléma nem volt belőle. Ha ugyanaz a színmélység vagy max 1 árnyalattal eltérő nyugodtan össze lehet keverni.
2018. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na, most mit csináljak? Én is ettől félek, nehogy valami ellenreakció alakuljon ki a két különféle gyártmányú hajfesték miatt. Ezért kérdeztem meg. Amúgy a Garnier bézs szőke, a palette rózsa szőke. Nem a színek miatt kérdezem, hanem a festékek összetétele miatt.
2018. okt. 25. 16:33
 6/9 anonim válasza:
52%
Miért nem mész inkább fodrászhoz, ahelyett, hogy otthon kotyvasztasz? Ja, oda már csak akkor kell menni, ha teljesen elszartad a hajad, mert összekeversz 2 különböző termékcsaládból 2 különböző színt és zöld lesz a hajad. (Fodrász vagyok)
2018. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Márta Miért nem a kérdésre válaszolsz? Kit érdekel a foglakozásod meg a víziód? A lényegre felelj, okoska!
2018. okt. 25. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Azonos márka festékeit lehet keverni, ha hasonló árnyalatú. Különböző márkákat ne kutyulj. Egyébként meg a fodrászok többsége se van a helyzet magaslatán.
2018. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A válaszom NE, NE KUTYULD ÖSSZE KÉT KÜLÖNBÖZŐ TERMÉKCSALÁD FESTÉKÉT! Sőt, semmilyen festéket ne kutyulj össze, pláne ne a rossmann-os, DM-es, dobozos festékeket! Nem tudom milyen két színt szeretnél összekeverni, de nem csak a színmélysége számít egy festéknek, hanem az árnyalata is. (árnyalat: pl. mahagóni barnában a mahagóni, ami ugye vörös, v. hamvas szőkében a kék). Na, ha ez a két árnyalat összekeveredik akkor kapunk érdekes színt.
2018. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!