Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert dobja le a hajam a...

Miert dobja le a hajam a festeket?

Figyelt kérdés

2honapja vilagos szoke voltam, befestettem (rez szokere) Loreal paristol a 7.4-es.

Befogta, de a lenott reszt is, csak egy hajmosassal lejott rola, es megint latszodott a hosszu lenovesem..ahol szoke voltam ott megmaradt a szin...miert csinalja ezt? Ha kiszokitem, akkor se latom nagy ertelmet mert utana szinten le fog noni, es ujra kidobja a szint rola??!


2018. szept. 10. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Milyen az eredeti hajszíned? Gondolom, túl sötét a 7.4-hez és ezért nem fogja be a tövét, csak a többi részt, ami le lett szívva.
2018. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
A szőkített haj mindig ledobja a festéket. Pár alkalom kelleni fog hozzá hogy végleg befogja.
2018. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ohh erdekes.. Ma kiszokitettem a tovet, lenott reszt, valtottam festeket is..
2018. szept. 10. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:
2: Nekem simán befogta a barna a szőkítettet és egyszer sem dobta le. Szerencsére :) Rögtön, egy lépésben tudtam váltani barnára.
2018. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na nalam a barnat egy mosastol ledobta teljesen az egesz hajamrol..garnier nutries-tol azt hiszem..
2018. szept. 10. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig Loreal casting creme gloss-t használok. Nem volt vele gond. A szín is számít. Ha ráfestesz valamire, akkor olyat érdemes választani, ami természetes, tehát a pont után 00 van, mert az nem lép reakcióba az előző színnel és nem lesz zöldes a hajad.
2018. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A haj minősége is szàmít. A roncsolt, szivacsos részek nem tartják úgy a színt. Viszont erősebben fogja be. Ezen csak az olló segít.

Átmeneti megoldás lehet egy ombre festés, amikor elég a tövet festeni, és 4-6 havonta korrigálni a végeket. Ezt csak fodrász csinàlja, még házi gyártmànyban nem láttam viselhető eredményt.

2018. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Latom nem mindenki olvasta el amit leirtam. A hajtom nem akarja befogadni a szint! A hajam le lett vagatva derekbol vallig!
2018. szept. 11. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!