Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthajról tapasztalatok?

Csatos póthajról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék a közeljövőben csatos póthajat vásárolni kizárólag emberi hajból.Az én hajam kb. mellig ér,közepéig és 50 cm hosszút szeretnék. Szőke hajam van, nem olyan sűrű ,de nem is olyan nagyon ritka.

Minden napra szeretném hordani, tehát suliba meg picit otthon is.

Arra lennék kíváncsi ,hogy felrakás egyszerű e vagy nem. Ha volt vagy van esetleg ilyen csatos póthajatok kérlek írjátok le a véleményeteket :)



2018. szept. 9. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem aláizadt és bekorpásodott és a csattozgatástól megsérült a saját hajam. Nem beszélve arról,hogy a haj saját nem birja a hajhagymák tartani és ezért megsérülnek és a sérülésből kieset haj nem nől vissza. Ez van a hajhosszabitó eljárással is amit tincsenként ragasszák vagy gyűrűzik a saját hajadhoz. Kérdez meg egy fodrász ő is elmodja a hajhosszabbitás veszéjeit

Ez nem azt jelenti, hogy alkalom attán nem csatolhadsz be tincseket,hanem a rendszeres viselése árt a saját hajnak.

2018. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A haj súlyát nembírja***** rosszúl irtam bocs.
2018. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem látszik és messziről lerí, hogy az csatos :D volt nekem is még suhanc (emo :D:D:D:D) koromban, szőke. a barátnőmnek fekete volt, és a pólómra csatoltam egyszer poénból hónaljszőrnek a DéliPU-n :D vicces volt.

ezen kívül szerintem marha igénytelenül néz ki. visszagondolva fingom sincs, hogy voltam képes a viselésére :D nevetségesnek tartom. akkor már inkább tartós hajhosszabbítás mellé tedd a voksod, sokkal kevésbé feltűnőbb.

ha pl össze akartam fogni a hajam, a csatok itt-ott kificcentek, ami tetézte a fullos igénytelen látványt :D

én lebeszéllek róla, ám szíved joga...

2018. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!