Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok! Nektek is...

Göndör hajú lányok! Nektek is kiszárad a hajatok hajmosás után?

Figyelt kérdés
Közepesen göndör hajam van (nem az a csavarosan göndörödő hanem az az összevissza hullámzó/kunkorodó :D) és minden egyes hajmosás után úgy kiszárad hogy teljesen szétáll az egész a fejemen. A samponnal lehet baj vagy egyszerűen csak ezzel a hajtípussal?

2018. szept. 5. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen sampont használsz? Én gliss kur ( piros festett hajra mert festem ) de nekem nem száraz. Meg én mindig mikor megszárítom befújom ezzel: [link] és reggel / este mielőtt megfésülködöm előtte is és úgy fésülöm ki. Nekem jót tett
2018. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Garnier fructis Oil repair 3

De használtam már Pantene Pro-V-t is, avonos sampont is, azokkal is ugyan ez volt.

2018. szept. 5. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Hát igen. Az ilyen lakossági samponok, amik másoknak egyenes hajon tökéletesen működnek, az nálam se használnak.

Nekem is ez a közepesen göndör fajta hajam van. Amíg nem voltak jól bevált termékeim, és agyonkínoztam hajszárítóvalm addig nekem is iszonyatosan száraz, és nem éppen esztétikus volt a hajam.

Sokadjára veszem újra a Syoss keratinos samponját. Az Aussie Miracle Moist balzsamjával kombinálva el tudom vele érni a tökéletes eredményt: az eredmény nagyon puha, de szép tartással rendelkező haj, rugalmas, kicsit “megcsinált” hatású tincsek, mintha a fodrásztól jöttem volna.

Ami még egy extrêm fontos dolog, az az, hogy hajszárítót egyáltalán nem használok. Hagyom, hogy az egész magától száradjon meg, a vizet egy törölközővel itatom fel a hajamról, és nem is fésülöm ki, mert így egyben maradnak a fürtjeim.

2018. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, régóta gondolkodok a Syoss-on, eddig még nem mertem kipróbálni. De akkor majd legközelebb azt veszek és megnézem, hogy az milyen hatással lesz rá. :)

Én is levegőn szoktam szárítani, hajszárító már rég nem volt a hajam közelében. De hiába, mindig teljesen kiszárad.

2018. szept. 5. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Fructis samponom (és balzsamom) van, igazából nem ez számít. Én hajmosás előtt fél óráig hagyom kókuszolajban a hajam (nem főzős! tégelyes "szűz", pl. dm-ben rossmann-ban kapni), majd hajmosás után is hajolajat használok a vizes hajamon, úgy nem olyan durva tapintású. Ja, és a hajmosás utáni utolsó öblítő vízbe ecetet is teszek. Nem kell sok ecet, mintha salátára szánnák, csak tényleg egy teáskanálnyi egy bögre vízbe. Mivel Magyarországon a legtöbb helyen kemény a víz, ez is szárítja a hajat, de a víz lágyítható ecettel.
2018. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem csak a sampontól függ!

A göndör haj ELEVE szárazabb, mint az egyenes haj!

Igyál több vizet, és keress olyan terméket, ami jobban táplálja a hajad. Oké, az első kérdezőnek bevált a SYOSS, de neked nem biztos, hogy be fog. Kísérletezd ki!

2018. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!