Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borbély a köbön, vagy inkább...

Borbély a köbön, vagy inkább a föld alatt?

Figyelt kérdés

[link]



Ezért a munkáért ki kellett volna csalnom a balhét, elfogadhatatlan, csak az a baj, hogy akkor ezt nem láttam. A másik én nem vagyok balhés tipus.


De mégis... Mi ez a munka?



2018. aug. 26. 11:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A kérdésből semmilyen körülmény nem derül ki. Nem azt csinálja a borbély amit kérnek tőle? Nem ott ül eszméleténél és tudatánál a vendég hogy kinyissa a száját, hogy mit akar?

Ez így csak egy mocskolódni próbálkozó kérdés.

2018. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos lett:) Nem, viccelek. Ha nem rakatnál szántóföld csíkokat a fejedre egy normális fazon helyett, most nem lenne gáz.
2018. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
78%

Nem értem...

Kértél tőle egy idióta frizurát.

Megcsinálta.

Problem?

2018. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy mit kértél. Ha azt hogy tolja le egészen, akkor igen, gáz, vissza is mennék, hogy csinálja már meg rendesen.

Ha viszont csíkosan akartad, de máshogyabban, nem ívesen stb. akkor annyira ezen szerintem nem lehet nagyon mit igazítani, meg nem egy olyan egyszerűen teljesíthető elvárás, hogy milliméterre pontosan hol menjenek a csíkok.

2018. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


A probléma az, hogy én szántam rá időt, és szépen meg is rajzoltam neki a frizurát, és ő változtatott rajta, szerintem nem is figyelte annyira

2018. aug. 26. 12:30
 6/20 nemaRendőrség ***** válasza:
80%

Jézusom, mi a fa@asz?

A végeredmény és a látványtervek is egyformán zseniálisak

2018. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 nemaRendőrség ***** válasza:
Tudsz képet küldeni a hátuljáról?
2018. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de az első meg a harmadik kép egyáltalán nem egyezik...meg mi akar lenni az a kabóca a 3. Képen? Szerintem a fodrász így is kihozta a maximumot, amit ebből lehetett. Vagy biztos van aki megcsinalna jobban, de az nem egy egyszerű fodrásznak a feladata.
2018. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

[link]


Hátul


[link]


Oldalt


[link]


Elől

2018. aug. 26. 13:20
 10/20 anonim ***** válasza:
A rajz is meg az eredmény is olyan 1000 év börtön kategória. Hátszőröddel is csinált valamit?
2018. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!