Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már elég régóta nyomkodom az...

Már elég régóta nyomkodom az arcom de észre vettem hogy ilyen kis csík van az arcomban ahogy nyomkodtam ez mitől van? Sehol máshol nincs csak azon az egy helyen szabad szemmel nem látni csak ha nagyon meg nézem .

Figyelt kérdés

Lehet a körmömtől? Ez már nem fog el múlni?

muszáj nyomkodnom mert tele van miteszerel az arcom


2018. aug. 14. 22:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Kozmetikushoz viszont nem akarok el menni mert az agyon nyomkod magamnak otthon le szokom fertőtleníteni meg minden .
2018. aug. 14. 22:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Az csak a körmöd nyoma gondolom :D
2018. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig ezzel teszed a legrosszabbat. Sajnos sok tapasztalatom volt a pattikkal :(

Rényleg jobb szakemberre bizni a nyomkodást. Külsöleg teafa szappan-t probáld meg, belsőleg élesztő tabletta segíthet. Valamint étrendre odafigyelés is javít (zsiros, füszeres ételek, csokik, sajtok, olajos magvak kerülése, cukros ételek kerülése, stb)

Ha már semmi nem segít, és fájdalmas meg csúnya, akkor börgyogyásszal beszélj, de van olyan is, aki börgyogyász-kozmetologus 2in1 :)

Nekem sajna annyira durva volt, hogy csak gyógyszer segített, de ennek már csaknem 15 éve, azóta ritkán látok mitesszert.

2018. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten élsz, tudok egy kiváló, megbízható szakembert nem is horror áron és szuper kedves, nem mellesleg gyönyörű szalonja van. Én is féltem első alkalommal, de csodát művelt a reménytelennek tűnő bőrömmel és csak ajánlani tudom.
2018. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
második nincsenek pattanásaim csak mitesszereim .
2018. aug. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!