Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen balzsammal kell keverni?

Milyen balzsammal kell keverni?

Figyelt kérdés
Hajszinezot szeretnek világosítani. Olvastam ,hogy szilikonos balzsammal nem ajánlott mert kicsit “hatástalanítja” a szinezot ,es a kerdesem az lenne ,hogy milyen fajta balzsammal keverjem össze ,hogy jo legyen?

2018. aug. 1. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk szilikonmentessel?...a dm-es Balea balzsamok szinte mind szilikonmentesek (rá van írva amelyik az), és olcsók is, próbálkozz azzal
2018. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt tudtam ,hogy szilikon mentes kell csak nem tudtam ,hogy milyen balzsamot használjak mert kremmanian legalabb 50 balzsamot néztem meg es mindben volt egy kevés..:/

Egyik fodrasz azt mondta ,hogy o a kallos pakolasaval szokta bekeverni ,de megneztem es az is tartalmaz szilikont.

Azert Koszi, kiprobalom a balea balzsammal.:)

2018. szept. 30. 07:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem balzsammal szoktam keverni, hanem hajpakolással. Csináltam már a L'oreal Botanicals-al, jelenleg pedig a Garnier Hair Food banánossal.

Egyébként is jobban teszed, ha áttérsz a szilikonmentes hajápolókra, mert nagyon sokat ártasz a hajadnak a sok műanyaggal.

2018. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Milyen arban mozognak azok a pakolasok?

Tartósságát a szinezonek nem rontja el?

2018. okt. 1. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:

A Botanicals drágább, 2500 körül van, és 200 ml, a Hair Food pedig 2000 körül, viszont 400 ml van benne. Hatása kb ugyanaz, mindkettő remek pakolás, viszont a Hair Food árban jobban megéri.

A tartósságát nem rontja, bár azért azt vedd figyelembe, hogy mivel nem magában, hanem a pakolással higítva viszed fel a színezőt, ezért nyilván nem lesz olyan tartós, mintha csak töményen kennéd fel. Azt nem írtad egyébként, hogy milyen fajta színezőről lenne szó, mert tartósság szempontjából inkább annak a minősége, a benne található pigmentek mennyisége az, ami mérvadó.

2018. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Keverném tobb fajta szinezovel

Egy ultra violet a manic panictol

Crazy color hot purple meg a directions lavender lesz meg amiből keverek

2018. okt. 1. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor a tartóssággal nem lesz gond, a Manic Panic és a Directions jó minőségű színezők, nem kopnak olyan hamar.
2018. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben , köszönöm :)
2018. okt. 1. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!