Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a pattanásaimat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok van főleg a homlokomon és idegesít.Szeretném ha nekem is patti mentes bőröm lehetne .Kérlek segítsetek!!

12/L


2010. jún. 19. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágj félbe egy paradicsomot, feküdj le, tedd rá a pattanásaidra, hagyd rajta 10-15 percig. Mondjuk ez ilyen "1 napos módszer". Én a buli előtt szoktam csinálni, mert egyből eltűnnek a pattanásaim, de másnap ott vannak megint :S. Vagy hosszabb távra azt ajánlom, hogy használj arctonikot, és hetente 1-szer arcradírt. Ja és reggel hideg vizes arc mosás!
2010. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem sosem volt annyira pattanásos a bőröm,de elkezdtem arcszeszt használni,és nagyon szép lett tőle az arcom,szinte soha nincs pattanásom.a legolcsóbb tescos-t használom 270 vagy 290ft,nekem bejött.
2010. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus az nagyon szépen kikezeli neked.. Én is havonta jártam kemény egy évig és most semmi nincs, persze én szolizok is, az szárítja, de amíg nem mentél el kikezeltetni addig ne szolizz mert csak bele sülnek és szenvedni fogtok mind ketten :)
2010. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az otthoni praktikák átmenetiek,érdemes kozmetikushoz elmenni.Ő úgy távolítja el,hogy nem marad heg utánna.Esetleg ajánl valamit otthoni ápolásra is.Nekem anno mindíg adott krémet egy pici tégelybe a legközelebbi találkozóig.
2010. jún. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat:)! Kozmetikushoz járok azóta tényleg kevesebb van.A reggeli arcmosás és a tonik is megvan az arcradírt és az arcszeszt kipróbálom és a paradicsom is jó tipp ha valahova megyek !Mégegyszer köszi!
2010. jún. 20. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Arcszeszt ne!Kiszárítja a bőröd a pattanások meg hegesen gyógyulnak!
2010. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okéé :)
2010. jún. 27. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!