Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 napja voltam kozmetikusnál...

2 napja voltam kozmetikusnál és azóta sárga pattanások keletkeznek a fejemen. Mitől?

Figyelt kérdés
Látom hogy tisztult az arcom meg úgy érzem levegőzik de ahol tűvel nyomta ki ott nagyon pirosos most is és sárga pattanások keletkeznek amit ki tudok nyomni csak csúnya.
2018. júl. 7. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ne menj ide többet, valami higiéniai gond van nàla! A tűt sreil csomagból előtted bontotta?
2018. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen abból azt láttam meg ilyen kendővel nyomkodta az arcom meg használt fertőtlenítőt is stb
2018. júl. 7. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Nem kell az első válaszolóra hallgatni, hülyeséget írt.

Nyilván nem használt tűvel kezelte a bőrödet, csak nem jött ki minden és begyulladt. Minden kezelés után előfordul.

2018. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 3assal!


Te ne nyomkodd magadnak, hanem kend be teafaolajjal (fertőtlenít, és leszárítja a pattanásokat). Visszamehetsz időpont nélkül is a kozmetikushoz, hogy azt a 2-3 új pattanást még nyomja ki!

2018. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!