Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hatalmas piros dudor jött...

Egy hatalmas piros dudor jött létre a homlokomon a két szemöldököm között. Nagyon kemény és nagyon fáj, és lehetetlen kinyomni. Eléggé be lehet gulladva mert tényleg nagyon fàj. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
az orromon is nőtt egy ugyanilyen, hatalmas, kemény kinyomhatatlan izé...mit lehet csinálni vele_
2018. júl. 2. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ki kell várni. Korrektorozd le.
2018. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
betadint szoktam rátenni éjszakára, hogy csökkentse a gyulladást.
2018. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy nem mult. Probaltam kinyomni, nem jott. Vegen forraltam tűt, hogy kiszurom, de nem talaltam el a gyenge pontjat. Utana a kozmetikus 3x megszurta injekcios tuvel es mint a gejzir spriccelt.
2018. júl. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam kozmetikusnál....ő sem tudott mit kezdeni vele, pedig több helyen is megszúrta
2018. júl. 3. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Varni kell vele. Sokara mulik elel, de elmulik, ha nem akar beerni. Nekem is van olyan, ami az istennek se... aztan egyszer csak eltunik, visszahuzodik, mintha ott se lett volna
2018. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne piszkáld nagyon mert ha nem szakszerűen szúrod ki, akár elferőződik kicsit jobban, olyan csúnya heg marad utána, ami életed végéig ott marad.
2019. dec. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!