Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elutaztam három napra, de...

Elutaztam három napra, de csak az úton vettem észre hogy túl rég epiláltam a hónaljam. Nincs rá mód, hogy eltávolítsam a bozontomat?

Figyelt kérdés
Borotvát nem használok, szóval nincs is. Csak egy olló áll jelenleg rendelkezésemre, amiről azt gondolom hogy ha csak egy picit is, de javítana az ügyön.

2018. jún. 29. 15:12
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
szemöldökcsipesz és türelem.
2018. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És akkor mivan?


Semmi, néha nekem is látszik, hogy régebben szedtem le... előfordul. :), nem vagyunk gépek, sem tökéletesek.

2018. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Énszerintem nincs baj. Meg még amúgy egy simán rövidre vágott is lehet ápolt. Meg ha amúgy látszik hogy amúgy adsz magadra, az tök jó. Tehát szerintem ne stresszelj ezen; akár talán még úgy is hagyhatnád; szerintem akkor se lenne semmi baj.
2018. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy borotvát és kivételesen borotváld le!
2018. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szemöldök csipeszre én is gondoltam, de sajnos azt sem hoztam magammal, pedig szerettem volna. Borotválni nem szeretném, illetve nem is szeretnék csak ezért venni egyet. Szóval szerintem így marad. Maximum pulóverben járkálok majd, amúgy sincs annyira jó idő:)
2018. jún. 29. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ollóval nyírt picire, úgy is jó.
2018. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!