Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy a lábamat is...

Mit tegyek, hogy a lábamat is megfogja a szoli?

Figyelt kérdés

Extra fehér bőrű vagyok. Sajnos a napfény egyszerűen sehol és sehogy sem fogott meg, ezért elkezdtem szoliba járni. Túl vagyok kb 4-5 alkalmon, 2 naponta járok, 5 percekre, álló mélybarnítóba. A pattanásaim mértéke jelentősen csökkent, nem olyan zsíros már az arcbőröm aminek örülök. Ellenben a lábaimat sehogy sem akarja megfogni a szoli... A hasam kb 4-5, a kezeim 1-2 árnyalattal lettek sötétebbek. De a lábaim ugyanolyan falfehérek. Ott tartok hogyha rövidnadrágban és melltartóban a tükörbe nézek, brutális módon nagy a fehér bőröm esetében ez a jó pár árnyalatnyi különbség. Mit tegyek, hogy a lábaim is elkezdjenek barnulni végre? Illetve, eddig nem, de tegnap óta észrevettem, hogy nagyon elkezdett viszketni a bőröm, pl a hátamon. Nem olyan viszketés, mint amikor valamink vakarásra szorul, kicsit olyan mintha a bőröm alól jönne, és amikor megvakarom erősen égni kezd, ezért enyhén dörzsölgetem. Körömvirággal kezdtem el kenni a bőröm, mert gondolom a szoli szárító hatása miatt van ez...

Ez normális?



2018. jún. 26. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a karotin kapszulát. Én nyaralás előtt kezdtem el szedni és mellette szoliba járni és gyönyörű színem lett, biztos, hogy a lábadra is fog használni. Gyógyszertárban, bio boltban Rossmannban, DM-ben biztos, hogy kapsz. Ami nekem még régen használt, hogy szoliban kértem külön lábra való szolikrémet.
2018. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak a lábadat krémezd be.

Lehet nem volt kitakarítva a szoli vagy megkapott egy kicsit vagy a körömvirágra vagy allergiás.

2018. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szolikrémet kentem, csak a lábamra :)
2018. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a karommal meg a mellkasommal voltam így. én Australian Gold szolikrémet használok, az említett részekre picit többet kenek és használ, egységesen barnulok így. ebből a márkából az összes fajta nagyon jó, de ajánlanám az olyat amiben van bronzosító is!
2018. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!