Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg akkora tragédia a...

Tényleg akkora tragédia a narancsbőr?

Figyelt kérdés
Fiatal, edzett lányokon sőt még fél éves kisfiún is láttam narancsbőrt... Sokszor megszólják, ha valaki rövidnadrágban flangál és bizony kilátszódnak a kis gödröcskék, de nincs annak valami szerepe, ha egészséges, nem túlsúlyos embereken is látni?
2018. jún. 25. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Alig vagyunk pár évtizedet a Földön, soha nem fogjuk megbánni, hogy miért nem görcsöltünk rá jobban hülyeségekre.
2018. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak kemény edzéssel meg diétával lehet a narancsbőrt eltüntetni, de én láttam már profik posztjában is hogy van nekik is narancsbőrük... akinek a bőre meg hajlamos rá az szerintem teljes egészében nem is tudja eltüntetni. az emberek véleménye meg abszolút nem érdekel, szerintem mindenki épp van elég hiba amit fel lehetne róni, de normális ember nem tesz ilyet hanem saját magával foglalkozik.
2018. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*mindenkin
2018. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!