Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljes intim gyanta okozhat...

Teljes intim gyanta okozhat irritációt?

Figyelt kérdés
És megéri szerintetek gyantáztatni mint borotválni?pénzügyileg is?
2008. okt. 31. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat, de nem jellemző. Nekem nem pattogott ki, ellentétben a borotvával. Továbbá pénzügyileg is megéri, mindig frissnek érzem magam, egyszóval szerintem mindenképpen jobb:)
2008. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm egyszer ment el gyantáztatni, azt mondta, hogy soha többet nem fog. Ő kipattogott és rettenetesen fájt neki. Azóta marad a borotvánál.
2008. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát az 1. gyanta mindig fáj, még vérezhet is kicsit, de am simán kibírható. Meg ugye kb 2hétig tök sima, meg ha sokat gyantázod, tökre elvékonyul a szőr.

Am 1. alkalom is csak addig fáj még letépi, aztán semmit nem érzel. És ezt olyan írja, aki a fájdalmat abszólút nem bírja ;)

2008. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen egyénfüggő. Valaki kipattog, valaki nem. Valakinek fáj, valakinek nem. Én gyantáztattam 3x, hát mit mondjak, nem volt kellemes. De tényleg sima utána egy jó darabig. Anyósom a lábán nem bírja elviselni, ha gyantázzák, viszont a hónalján simán. Tényleg nem lehet tudni. Próbáld ki, hogy neked megéri-e! Úgyis akkor tudod meg!
2008. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a mézemulziós szőrtelenítést! Ill. szerintem csak azzal csináltasd! Köszönőviszonyban sincs a régebbi tipusúakkal! Kicsit érzékeny az adott terület utána még pár órát, de a pirosság már mire elmész az üzletből, el is múlt! Megéri inkább ezzel szedetni, mint borotválni! Teljesen hipoallergén, kíméletes, és a technikájának köszönhetően gyengíti a szőrszálakat, sőt, teljesen kiirthatja! Pénzügyileg 1000.-től kezdődik (hol mennyi...), és havi 1 alkalom! Jobban jársz...
2008. nov. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

en kozmetikussal csinaltatom, egyreszt sokkal tovabb tart, masreszt nem leszek "borostas" es nem szur lennt, harmadreszt en kifejezetten szeretem, ahhoz kepest, hogy lábon mennyire faj, az intimgyanta kellemes (a kozmetikusom más technikaval csinalja a labgyantat, es maskepp az intimgyantat)

nekem a gyanta havonta 3000 forint lab+intim (kozmetikusnal), a borotva fogalmam sincs mennyibe kerulne

2008. nov. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó én is próbáltam, de fél év után nem bírtam...állandóan benőtt a szőr a bőröm alá, és nagyon csúnya gyulladások keletkeztek. Visszatértem a borotvára, hiába szúr és erősödik, legalább nem piros és gyulladt utána. A másik pedig jó h 2 hétig sima, bár nekem már 8 nap után nőtt vissza a szőr gyantánál, de a további 2 hétben pedig tök szőrös ott, nahh a többiek akik intim gyantáztatnak, azok h sexelnek olyankor? Írjatok!
2008. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!