Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves vagyok és nagyon...

17 éves vagyok és nagyon megritkult, elvékonyodott a fejtetőmön a hajam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit kéne tennem? 3 éve van ez,bőrgyógyász nem mond semmit sem.. Nagyon elvékonyodott a fejtetőmön a hajam.. Nagyon félek,megfogok kopaszodni tizenévesen?
2018. máj. 23. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha srác vagy, nem kizárt hogy meg fog legalább részlegesen kopaszodni. Genetika... a genetika ellen a bőrgyógyász sem tud sokat tenni
2018. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a ricinusolajos hajpakolást.

Nekem pl szemöldököm nem volt mert anno borotváltam a tetkó miatt és nagyon megritkult, amióta teszek rá ricinusolajat, azóta visszanőtt. Nem mindenkinél válik be, de egy próbát megér.

2018. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vérvétel!!
2018. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
genetika sajnos... hasonló helyzetben vagyok, csak a nullásgép maradt, jobb ha megszokod. Tudsz képet küldeni? lehet nem olyan vészes a helyzet
2018. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
alpecin koffeines sampont ajánlom
2018. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem vashiánytól hullott ki a hajam.

Ilyenkor nem az számít, hogy milyen sampont vagy Balzsay öt használsz. Minden belülről kezdődik.

Háromszor volt alacsonyabb a vasam, mint a legalsó normális érték.

Amióta folyamatosan szedem a vasat, a hajam is sokkal sűrűbb, egészségesebb, és persze sokkal energikusabb vagyok.

2018. máj. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Genetika? Igazából elég fura,csakmert apámnak 40 éves kora után kezdett el ritkulni a haja és nekem 15 éves korom óta. Kissé fura,mivel anno nagyon dús,erős szálú hajam volt. Most pedig... Anno ricinus olajat használtam. Azért remélem nem fogok megkopaszodni:(
2018. máj. 30. 17:22
 8/11 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy a faterodnak mikor... jópár generációra vissza örökölhetsz külső jegyeket
2018. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Anyai ágról is lehet örökölni a kopaszodást, nézd meg a nagyszüleidet, hogy ki volt az aki hamar elkezdett kopaszodni
2018. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nemtudok mit csinálni ellene.. Voltam még 1x a bőrgyógyászhoz,de ő csak ennyit mondott h megfogok kopaszodni.. Sztem olyan nagyívben leszarja ahogy csak van:s Zinkorot tablettát szedek cink miatt,de nem igazán használ és egyre kevesebb hajam van már a fejtetőmön.
2018. júl. 28. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!