Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon káros a...

Szerintetek nagyon káros a hajvasaló?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy hajvasalót,de anyum eléggé ellenzi,mert hogy kárositja a hajat.Szerintetek is?
2010. jún. 14. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg károsítja. Anyudnak igaza van, de ha gondolod, megláthatod a saját károdon is. Huzamosabb ideig használva tönkreteszi a haj szerkezetét, és ezen nem segít más, csak az olló.


Okos a más kárán tanul.

2010. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
ha alkalmanként szeretnéd használni, amikor csak nagyon kicsíped magad, akkor nem para. napi rendszerességgel használva viszont már megsínyli a hajad.
2010. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon :S Én nagyon megbántam, hogy elkezdtem használni... 5 évvel ezelőtt a barátnőmnek volt hajvasalója és nagyon megtetszett és mikor átmentem hozzá kb heti 1x akkor mindig kivasaltam a hajam vagy ő nekem. (Hullámos hajam van és ez újdonság volt :D) 2-3 hónappal később én is kiharcoltam egyet és akkor két-háromnaponta mindig kivasaltam. 1-1,5 évig ez így ment és azt vettem észre, hogy törik a hajam amit még sose csinált :S Szó szerint szakadt a hajam ha végigsimítottam. El is kezdett hullani tőle. És a hátközépig érő hajam lekellett vágatni állig érőre :'( Nagyon utáltam magamat később, hogy hogy lehettem ennyire hülye, hogy belevágtam ebbe az egészbe :( Most már megvagyok békülve a hullámos hajammal :D 2 éve nem vasalom... azaz csak ha valami fontos alkalom van pl. Szalagavató, ballagás.

Én ha megint annyi idős lennék amikor elkezdtem ezt az egész hülyeséget és tuti nemet mondanék és kidobnám a kukába a hajvasalót. A hajam egészsége többet ér.


18/L

2010. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Valamilyen szinten igen károsítja!Nekem a hajam vége vékonyodott el egy kicsit!De abból így is úgy vágatni kell, mert töredezik egy idő után!Én 4 éve tuti vasalom a hajamat!Régen szinte mindennap ha mentem a suliba!Közben pedig növeszteni is akartam a hajamat és mégis megnőtt!Ezt azért írtam, hogy itt a példa, hogy nyugodtan lehet használni!(Mostanság már csak, akkor vasalom, ha megyek valahová!)

Szerintem ha ésszel használod, akkor az nem káros annyira!


Jah és enm hazsnálok semmilyen hővédőt,mert az sztem csak ráég a hajra!-és Bellissima hajsimítóm van!


20L

2010. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Én azért szeretném ha lenne itthon egy hajvasaló,mert az én hajam olyan kb vállig érő,és van hogy mikor reggel felkelek elől mindenféle irányba áll,és én ezt már nagyon utálom...nem vasalnám mindennap,csak mikor szükség és akkor is csak pár tincset vasalnák,nem az egész hajamat.

2010. jún. 14. 09:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy héten egyszer-kétszer, mondjuk szombaton és vasárnap használod, meg amikor valahova mész, akkor nem lesz semmi baja a hajadnak.

De mindennap semmiképp sem szabad, ezt megmondja neked a fodrász is.

2010. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 7! éve vasalom a hajam szinte minden nap és semmi baja nincs a hajamnak,ráadásul festett világos szőke hajam van. Viszont mindenképpen hőszabályzós kerámialapos és egyéb dolgokkal felszerelt hajvasalót vegyél,erre ne sajnáld kiadni a pénzt! Hajmosáskor pedig mindíg használj hajápoló,regeneráló balzsamokat és nem lesz semmi baj.

Amúgy ha úgy vesszük akkor a hajszárító, a hajgumizás,a fesülés is roncsolja a hajat, sőt ha szabadon hagyod megszáradni akkor is mert nagyon ki tud száradni. Szerintem ez még egyén függő hogy kinek milyen minőségű és mennyire töredezik a haja.Láttam már sok természetes hajú lányt aki semmit nem csinál a hajával és csúnya töredezett volt.

2010. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!