Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ahogy borotválkozom lent,...

Ahogy borotválkozom lent, egyre nagyobb területen nő a szőr, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ahogy borotválom az intim területen egyre nagyobb részen szőrösödik, tehát a combom tövében is kezd (gondolom a borotva mindig megcsúszik kicsit) így viszont, az újonnan szőrösödött területet is le kell borotválnom. Hogy tudok kiszabadulni ebből az ördögi körből? Kezdjem el gyantázni vagy epilálni?A gyantázást vagy epilálást lehet olyan precízen csinálni, hogy a szőrösödő terület ne terjedjen? Vagy nyugtassatok meg, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával... :D
2010. jún. 13. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

mindenkinek erőssebb lesz a borotvától!Hát én is borotválom, mert félek, hogy ott nagyon fájna a gyantától!De ha nem akarod borotválni, akkor válaszd a gyantát sztem!Legalább attól ritkul is!


20L

2010. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az, hogy erősödik nem csak azt jelenti, hogy dúsul vagy hogy a szőrszálak erősödnek? Nálam az a helyzet, hogy terjed a szőrös rész és félek hogy ha így haladok 5 év múlva már a combom feléig kell borotválkoznom... :D
2010. jún. 13. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
gyantázz.
2010. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!