Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a pattanásos...

Mi a véleményetek a pattanásos emberekről?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem h sokat számítana a külső......de akkor is én pattanásos vagyok....nem annyira de......akkor is nagyon zavar h mások mit gondolnak az arcomról.......szép arcú lány lennék ha azok a pattanások nem lennének ott....:'( Mivel tüntessem el? Valami márkát mondanátok h mit vegyek rá?? Mert már rengeteg mindent kipróbáltam de egy sem segített! PLS segítsetek!! Kort is és nemet ! KÖszi
2010. jún. 13. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Járj arctisztításra,bár nem tudom mennyi idős vagy,de a helyzet javulni fog!Ne keseredj el!30/N
2010. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pattanásokkal is ugyanolyan (szép) az arcod, hidd el. mindenki tudja, hogy ezekről nem te tehetsz!
2010. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is elég pattanásos vagyok, főleg ha stresszelek. Nekem a Garnier arctisztítók váltak be leginkább, de teljesen nem fog eltűnni a csodaszerektől sajnos. Amúgy ne félj, majd el fog múlni, ez a kamaszkor velejárója. :) És a legtöbb ember nem a pattanásaid alapján fog megítélni, aki pedig mégis, annak belül nagyobb szépséghibái vannak a te pattanásaidnál! :)
2010. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15/L ezt elfelejtettem. :)
2010. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, és így nyáron alapozózni sem nagyon lehet:S Magamon nagyon-nagyon gyűlölöm, de mivel tudom, hogy ez nem igényesség kérdése (tényleg minden lehetőt megteszek ellene) így nem vagyok rossz véleménnyel a pattanásos emberekről, inkább sajnálom őket, hogy abban a cipőben járnak, mint én.
2010. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is kipróbáltam már mindenféle arctisztító krémet meg társait,de nem segítettek,csak egy kis időre,de ugyanúgy visszajöttek a pattanások.később elmentem bőrgyógyászhoz és kiderült,hogy ezt nem lehet eltüntetni,ez belülről jön,és magától nem múlik el.még kamaszkor után sem.:S

már 6 hónapja szedem a gyógyszert amit felírattak és teljesen elmúltak a pattanásaim.sztem te is menj el bőrgyógyászhoz,biztos írat fel neked is vmit:)

14/L

2010. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖSZI SZÉPEN AZ ÉRTELMES VÁLASZOKAT...JA ÉS 14/L VAGYON!
2010. jún. 14. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!