Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Köldök piercing gyullasad?

Köldök piercing gyullasad?

Figyelt kérdés

Tobb mint egy hete van koldok pcm de sajnos fent a kis bogyonal be van gyulladva es kicsit gennyes ilyen ragados

Bepantennel kenegettem meg szaliciles alkohollal valaki valami tanacs?



2018. ápr. 25. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, hetekig kentem, alkoholoztam de folyton gyulladt volt. Végül kivettem és amikor begyógyult, akkor egy másik helyen újraszúrattam, és annak semmi baja nem volt.
2018. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ez mar nekem masodszorra van atszurva :/
2018. ápr. 25. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert betadin-nal kell kenni, nem bepantennel. Van belőle fertőtlenítő folyadék és krém is. Én azt használtam rá.
2018. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2018. ápr. 25. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Bepantennel akkor kenegesd, ha már nincs seb! Most fertotlenitsd le naponta többször Betadinnal, vagy alkohollal. Ne csak közvetlenul a sebet, hanem körülötte is!
2018. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es ha kenek rá még tetran kenocsit is ugy nem lenne hatasosabb?
2018. ápr. 25. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:
De, az sokkal hatásosabb lenne. A bepanthen nem a legjobb megoldás erre. Viszont arra figyelj, hogy mindkettő zsíros krém, ami nem hagyja a sebet levegőzni, és ez sokat ronthat a helyzeten. Ha felkented, néhány óra múlva alaposan mosd le, és inkább gyakrabban ismételd.
2018. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem az octenisept segített sokat és a tetran
2018. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!