Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 23 éves vagyok, és még mindig...

23 éves vagyok, és még mindig tele van az egész testem pattanásokkal. Hormonkészítményeket és szteroidokat nem szeretnék szedni. Hogyan szabadulhatnék meg a pattanásaimtól?

Figyelt kérdés
De minden más ötletet szívesen fogadok!
2008. okt. 29. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Vichy termékek szerintem nagyon jók!!!
2008. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majd' egy évig használtam a normaderm (Vichy) termékeket, de nem tűntek el. :(
2008. okt. 29. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! szerintem az étrendeden kellene változtatnod, nekem is ilyen gondjaim voltak, és egy csomó mindenről le kellett mondanom, például a jó magyaros-zsíros kajákról, az olajos magvakról(szotyi, tökmag, mogyoró...), csoki, sütik.

Rengeted zöldséget eszem, főleg sárgarépát (ez nagyon szépíti a bőrt!!!!), és ahhoz, hogy eltűnjenek a pattanások, napi 2-3 liter tiszta vizet meg kell(ene) innod!!! nagyon nehéz volt nekem is, de én úgy oldom meg, hogy óránként megiszom 1 pohár vizet. Na, nem számolgatom, hogy ez most hány liter egy nap, de hidd el, sokat jelent a bőrödnek, mert ugyebár így távoznak a méreganyagok a szervezetedből!

Sok sikert! :)

2008. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én gondolom,hogy neked nem ezek a tinikori majd elmúlnak pattanásaid vannak,hiszen akkor már nem szenvednél tőlük.Mennyi ideje vagy pattanásos?

Ezek nem tűnnek el se Vichy se más cuccoktól,mert ezek nem olyan pattanások.Tudom,durva,de én Roaccutant ajánlok neked,más lehetőség erre elég kevés van,viszont egy fél éves kúra és (jó esetben) örökre vége.

(Nem beszélek e levegőbe,én ugyan ebben a cipőben járok,már az égvilágon mindent kipróbáltam,csak ez maradt.Most szedem ezt)

2009. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!