Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tüntethetem el a bőrkemé...

Mivel tüntethetem el a bőrkeményedést?

Figyelt kérdés
Régen próbáltam lereszelni,de csak rosszabb lett:S Minél többet reszelem annál vastagabb lesz. Most vettem egy Baleás krémet. Szerintetek annyi elég?
2010. jún. 12. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tüntettem el, hogy jól kiáztattam vízben a lábam. Utána ahol úgy láttam lereszeltem, majd bekentem egy hidratálókrémmel. Ezt 1 héten 2x megcsináltam és eltűnt :)
2010. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Így végleg eltűnt?:O
2010. jún. 12. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
jól ki kell áztatni, aztán lereszelni. sztem a legjobb a ped egg, piacon lehet venni pár 100 ft.ért, először lereszeled, aztán van rajta egy csiszolós réteg, még azzal is átmész rajta. a gyógyszertárból pedig kérsz kézkrémet, amit ők csinálnak, szintén pár 100 ft, és bekened vele. nagyon jó lesz meglátod!
2010. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most megyek osztálykirándulásra majd Siófokra és éppen ezen gondolkoztam, hogy miket kell még megcsinálnom, hogy formában lehessek. Na és nekem is kéne megkeményedett bőrt reszelnem. Az én taktikám:

Egy lavórba töltök melegvizet (minél melegebbet, mert a hideg vízben könnyen megfázhatok...), aztán lehet bele tenni mindenféle olajakat (én nem szoktam), majd beleteszem a lábaimat és 15-20 percig (állapottól függően) áztatom a lábam. Majd amikor már látom, hogy kiázott és megpuhult a bőr, akkor reszelővel lereszelek minden keményedést. Ezután szépen megtörlöm a lábam és bekenem körömvirág kenőccsel.

Ilyenem van: [link]

Aztán hagyom pihenni a lábamat és egy jó 20 percig nem lépkedek rajta. :)

15/L

2010. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom,hogy minél többet reszeltem,annál nagyobb keményedés "jött vissza" 2-3 hét elteltével. Menj pedikűröshöz,ő jobban megoldja a helyzetet,és nem is túl drága!
2010. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is az a tapasztalatom h minél többet reszelem annál több jön vissza. Tegnap beáztattam és lereszeltem. Megpróbálom mostantól többet hidratálni. Remélem nem jön vissza a többszöröse:S
2010. jún. 13. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Lábpezsgőfürdőben áztatom egy fél órát, aztán fogok egy régi borotvát(ami már kicsit elkopott) és azzal lefejtem a megkeményedett bőrt, tudtommal a pedikűrös is pengével dolgozik, (tudom hogy groteszk, de nekem bevált, és talán egyszer sikerült megvágnom magam, de az is az én hibámból), aztán ami van, ha van bőrradír akkor még az rá, majd jó zsíros krémmel vastagon bekenem.utána mintha újjászülettem volna.
2010. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!