Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez hogy van? Most akkor a...

Ez hogy van? Most akkor a pattanásos bőrnek jót tesz a nap vagy nem?

Figyelt kérdés
Beírtam a keresőbe és valaki azt mondta jót tesz neki(leszárítja) valaki azt mondta ,hogy nem tesz jót neki(mégtöbb előjön).Akkor ez most hogy van? Napozzak vagy inkább ne?
2010. jún. 11. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kis napocska(nem túlzásba vitt)jót tesz a patiknak,ezt én is így tudom!
2010. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

jót tesz, az biztos.

Nekem nagyon súlyos pattanásokra tett jót, amire kifejezetten azt mondták, hogy kerüljem úgy a napot, ahogy csak tudom.

Kerültem is, vagy 2 évig csúnya volt nagyon. Most elmentem szoliba meg napozni (persze egyiket sem vittem túlzásba) és olyan szép lett a bőröm, hogy el sem akarom hinni.

Aztán volt egy ismerősöm, akinek a hátán volt, és mondták neki, hogy ne menjen a napra, aztán egyszer nyár volt, valamilyen olyan ruciba volt, ami nem takarta a hátát, jól megégett szegény, lehámlott, eltűntek a pattik, és azóta elő sem jött.

Szóval módjával, próbáld ki.

2010. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem mindig télen jönnek ki a pattanásaim,de ahogy eljön a nyár és ér egy kicsit a nap azonnal eltűnnek.
2010. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nagyon problémás a bőröm. De ha napozok vagy szoliba megyek nekem is eltűnnek. Mint ahogyan mások is írták a mértékletesség itt is kell! (Heti 1 vagy 2 alkalom szoli és naponta sétálsz napsütésben már nagyon jót tesz.)
2010. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rövidtávon jó, de hosszútávon rossz. A húgom sminkes, és ő meséli, hogy akik szoliznak, azoknak sokkal rondábbak a pattanásaik. Mert igen, rövidtávon hatásos, de ha nem méssz napra újra, amikor elmúlik a hatása, akkor rosszabb lesz.
2010. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyit tegyél, hogy moss meg egy citromon, és a tiszta arcodra tegyél rá a cseppből. Aztán menj ki vele a szigorúan reggeli napfényre (pl. 8 óra körül) vagy délután 17 óra körül és ülj így egy fél órát. ez elegendő arra, hogy szárítsa és sterilizálja a bőrödet!

De a kamillateás borogatással is kimehetsz ugyanígy, annak is ilyen jó hatása lesz!


Erős napra vagy szoliba azért ne menj, mert az erős UV beleégeti a pattanásokat, mitesszereket a bőrödbe, és foltos leszel.

2010. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szoli jót tesz a pattiknak, a naptól még jobban előjönnek. Nyáron mindig gáz a bőröm, télen meg mint a kisbaba popsija olyan szép, semmit nem kell rá olyankor használnom.
2010. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösszi mindenkinek!
2010. jún. 13. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!