Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van vmi jó házipraktika a...

Van vmi jó házipraktika a hajnövekedés gyorsítására?

Figyelt kérdés
vagy esetleg hajtöredezésre. az ilyen házilag elkészíthető dolgok érdekelnek nagyon. :D
2008. okt. 28. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Olyan ami tényleg működik is... nincs.
2008. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
90%
de hajtöredezésre forró ollóval kell levágni a hajat,ismerek olyat akinek bevált,ráadásul a fodrásznál hallottam
2008. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Ja csakha levágod a hajvégeket akkor a töredezés alapból megszűnik minek ahhoz meleg olló? Meg írta még régen valaki hogy minnél többet vágatod melegollóval annál kevésbé fog töredezniXD Egy hajvéget csak egyszer vágatunk le szóval...

Szedj sörélesztő tablettát.

2008. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Szia!Én is tettem már fel itt hasonló jellegű kérdéseket, ugyanis gyönyörű "feneket verdeső" hosszú dús hajam volt, de elcseszték:( Amiket ajánlani tudok(amiket én is használtam, használok, és úgy tűnik beválnak/bár nem tudom melyik használ a sok közül, mert én még szépségvitaminokat is szedek(Bano kovaföld+Biovanne)Csalántea jó hatású külsőleg, belsőleg, tehát ha iszod, elvileg az is használ, ha fejenöntöd vele magad, az is:D Ugyanez vonatkozik a mezei zsurlófűre, ami kovát tartalmaz(mint a Bánó).Úgy hallottam,(ez nem saját tapasztalat) a hagyma is jó hajnövesztő, ebből vmi tinktúrát kell csinálni, ennek nem tudom sajnos a módját, de nem is hiszem, h szívesen bűzölögnél:)Az olivaolaj pedig nagyon jó növesztésre és töredezésre egyaránt, csak nagyon alaposan ki kell öblíteni, h ne legyen zsíros hatású a hajad.Növesztés céljából a fejbőrbe kell massízrozni, törülközőbe bugyolálni, és minél tovább-akár órák hosszára rajtahagyni.Töredezésre ugyanezzel a módszerrel, nyilván a hajvégekre koncentrálva.Kifogytam:)
2008. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Jaj de okos a 3. válaszadó..

A meleg olló tényleg jó és ez saját tapasztalat! Mindennap vasalom a hajam, de mióta meleg ollóval vágatom nem töredezik a hajam, puhább, selymesebb, és dúsabb! Szóval én csak ajánlom.

Aki meg nem próbálta nem tudom mit okoskodik, mert te tuti nem próbáltad kedves 3.válaszadó.

2008. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
3. válaszoló vagyok, utolsó válaszolótól kérdezném , hogy mit nem próbáltam, és milyen jogon jelented ezt ki?Talán hiúság ennyit foglalkozni egy mások számára jelentéktelen dologgal, hát akkor vállalom, hiú vagyok.Nem akartam okoskodni, de a hagymán kívül felsoroltakat már mind végigjártam, nem is csak 1-2 alkalommal, gondoltam leírom, hogy nekem beváltak, mivel a kérdés feltevője gondolom tapasztalatok iránt érdeklődött.Nem tudom miért jó mindenbe belekötni, ez az oldal nem arról szól, hogy egymás hozzászólásait kritizáljuk.
2008. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem én vagyok a 3. válaszoló:D

És előbb értelmezd a válaszom utána szidj mint egy elvakult ...

Nem mondtam hogy nem jobb, de valaki azt állította, h egyre kevésbé fog töredezni, minnél többet meleg ollóval vágatod. Az tény, hogy később törik tőle, de ha másodszorra és harmadszorra is melegollóval vágatod, az nem fog tartósabban hatni, mintha most vágattad volna először melegollóval, mert egy hajvéget csak egyszer ér ez a behatás. Remélem vágod.

2008. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Jajj tényleg, bocsánat:DÉn a 4. vtam...akkor visszavonva az irományom..
2008. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. főleg azoknak, akik nem szórakozásból írtak. :)
2009. jún. 30. 23:25
 10/13 anonim válasza:

Én tudom a hagymás hajnövesztő recijét:


- 3 nagy fej vöröshagyma

- 4 ek tiszta méz

- 3 nagy gerezd fokhagyma


Keverjük jól össze a vörös-és fokhagymák levét a mézzel. Mossuk meg samponnal a hajunkat, töröljük meg, és még nedves hajtőbe dörzsöljük bele a keveréket. 10 perc után öblítsük le meleg vízzel.

2009. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!